Kapely

Česká kapela DneskaNe vydáva šialený videoklip!

Videoklip k skladbe Delirium Tremens má hneď niekoľko cieľov. Mal by poukázať najmä na to, že sa dnešné kapely nesnaží robiť nič originálne a používajú iba námety zo zabehnutých koľají, ktoré pre nás nie sú ničím zaujímavé.

DneskaNe je kapela z Kroměříža v zložení Radim Klem (gitara, spev), Marek Pobořil (bicie, spev) a Lukáš Pobořil (basgitara, spev), hrajú rock-punk s českými textami.

“Pretože nás to veľmi baví, veľa pre to obetujeme. Makáme, dávame do toho všetko a snažíme sa urobiť to čo najlepšie a všetko robíme od srdca. Žiadna naša pieseň neprišla len tak, ale každá má svoj príbeh, rovnako ako naša kapela.”: prezradil spevák Radim Klem.

“Snažíme sa inšpirovať staršími kapelami, ktorých videoklipy, neboli len ukážkou prepychu, krásy a štýlu, ale boli plné srandy, zvratov i trápnych scén, ktoré ľudia chcú vidieť a zasmiať sa im. Chceli sme tiež ukázať, aká je realita rockovej kapely.”: doplnil bubeník Marek Pobořil.

“Scenár sme vymysleli jednoduchý, ale zamerali sme sa na detaily, ktoré si divák nemusí všimnúť hneď pri prvom zhliadnutí, čím sme chceli docieliť aj toho, aby sa ku klipu divák vracal a trošku premýšľal. S produkciou nám veľmi pomohol YouTuber Petr Potměšil alias Peca, ktorý sa ujal kamery a celkového zhotovenie klipu. Pevne veríme, že sa náš klip vymyká všetkým trendom a pobaví nejedného diváka.”: uzatvára basgitarista Lukáš Pobořil.

To Top