Novinky zo sveta hudby

Český raper Ca$hanova Bulhar vydal nový album

Slovenská rapová scéna je plná zaujímavých a talentovaných interpretov. Susední Česi nie sú na tom o nič horšie a v ich hudobných rebríčkoch v súčasnej dobe dominujú rôzne mená. Jedným z nich je aj český raper Ca$hanova Bulhar. Práve on vydal v novemberi svoj dlho očakávaný album.

Album s názvom „THUG LIFE SOFIA“ obsahuje 13 trackov. Okrem starších skladieb si môžeme vypočuť aj nové songy z jeho zbierky. Na tomto albume údajne aktívne pracoval viac ako štvrť roka, čo sa odrazilo aj na pestrej spolupráci s menami ako sú Yzomandias, Smack, Nik Tendo, Labello, Robin Zoot, Icy L či slovenský raper Luca Brassi.

Ca$hanova krátko pred vydaním tohto albumu prehovoril k fanúšikom cez livestream na sociálnej sieti, kde ukázal tričko THUG LIFE SOFIA ako súčasť merchu, ktorý si pripravil spolu s albumom.

Okrem toho púšťal svojim fanúšikom časti skladieb, na ktoré netrpezlivo čakali. Pozval si aj pár spomínaných mien, ktoré sú hosťami na jeho albume. V súčasnej dobe si album môžete vypočuť na všetkých hudobných platformách.

Autorka: Tereza Kosecová

To Top