Zaujímavosti

Český spevák Marco Lauren prichádza so singlom Karamel

Spevák, textár a hudobný producent Marco Lauren momentálne študuje populárnu hudbu vo Veľkej Británii. Jeho tvorba je zmesou alternatívneho popu, temného R&B, hip-hopu, trip-hopu a elektronickej hudby a v jeho hudobnej produkcií dominujú zvuky syntetizátorov.

Tieto elementy spojené s temnými a úprimnými textami v kombinácií s Marcovým charizmatickým prejavom robia z jeho tvorby veľmi zaujímavú zmes hodnú vašej pozornosti.

“Můj záměr je vytvořit u nás nevídaný, ze všech stran neprůstřelný hudební projekt. Rád bych se stal takovým Davidem Bowiem české scény. Inspiracích a hudebních vzorů mám opravdu hodně. Mám zkrátka rád moderní popové formy s pár kapkami alternativy. Jako songwriter se ale nechci nijak omezovat a jsem otevřený všemu”: prezradil mladý producent Marco Lauren.

Karamel je Marcov v poradí tretí singel a prvý singel v českom jazyku. Kariéru oficiálne odštartoval v roku 2017 singlom Rose In The Night, ktorý však naspieval pod iným pseudonymom. V roku 2019 vydal melancholický singel a videoklip ku skladbe My Queen.

To Top