Zaujímavosti

Chalani z terapie otvorene o problémoch mladej generácie

Už ste počuli nový album skupiny Terapia? Chalani Jurgi a Bonus ho vydali ešte v decembri minulého roka a zanechali na ňom skutočne veľa pocitov, ktorými si prešli počas uplynulých rokov. 

Rôzne štýly, mix hudieb a neskutočne veľa myšlienok, o ktorých sa nehovorí vždy nahlas. Skladba labyrint síce nemá videoklip, na ktorý sme u chalanov zvyknutí, ale poukazuje na veľmi dôležité témy dnešnej mladej generácie. 

A práve taká je pesnička, na ktorej hosťuje šikovný slovenský rapper Dawe White a talentovaná speváčka Naty. Anorexia, novodobý trend alebo život formou závislostí. Aj tento lifestyle opisujú sociálne siete ako IN. A práve toto je témou pesničky labyrint. 

Chalani v pesničke dokonale vystihujú to ako reči a negatívne myšlienky dokážu zmeniť vnímanie mladých viac ako skutky. O hudobnú produkciu sa postaral Jurgi, ktorý  zároveň vysvetľuje, prečo reaguje práve na anorexiu.

„Opísal som skutočný život jednej slečny, ktorá hazardovala so zdravím a nedopadlo to pre ňu dobre. A preto by som chcel aspoň takto poukázať na problém, ktorý v skutočnosti ani nie je problémom, ale aj tak ho rieši veľa mladých dievčat. „

O pesničke sa vyjadrila aj speváčka Naty na svojom FB profile. “ Ak by ste sa v živote ocitli v labyrinte, netreba sa vzdať, ale nájsť tú správnu cestu ako sa z neho dostať. Tak by som zhrnula pointu tejto skladby.“ 

Chalani z terapie otvorene o problémoch mladej generácie
To Top