Koncerty

Charitatívny GjarFest s východoslovenským obsadením a headlinerom Chiki Liki Tu-a

GjarFest je jednodňový festival populárnej hudby v Prešove pre širokú verejnosť. Na festivale sa predstavia kapely z Prešova a blízkeho okolia, a to Komajotu, Jeno’s Brothers, No Brake, Akustika a headlinerom bude kapela Chiki Liki Tua.

Na gymnáziu študuje v súčasnosti 668 žiakov. Jedným z nich je aj Samuel Gecík, chlapec, ktorý bol v roku 2012 po úspešnom prijímacom konaní prijatý na gymnázium do 1. ročníka, ale počas prázdnin v danom roku utrpel vážny úraz. Do 1. ročníka už nastúpil žiak odkázaný na invalidný vozík, človek veľmi silný, vytrvalý, ktorý dokázal zmeniť svoj stav z pacienta ležiaceho, na pacienta schopného sedieť.

Každým rokom silnel, zvyšoval hybnosť svojej pravej ruky, ktorou teraz ovláda pomocou ortézy aj klávesnicu počítača. Tomuto spolužiakovi by sme chceli pomôcť, venovať mu finančný obnos, ktorý získame z podujatia GjarFest.

Čítať viac!
Ariana Grande zrušila koncert v Las Vegas kvôli zdravotným problémom!

Snaha pomôcť Samkovi a aj podporiť kultúru v meste Prešov nás motivovala zorganizovať túto akciu. Náš festival by sa mal od ostatných odlišovať svojou jedinečnosťou – ide o jediný hudobný festival organizovaný žiakmi strednej školy (za pomoci vedenia školy) pre verejnosť na Slovensku. Viac informácií nájdete na oficiálnom evente .

To Top