Viac...

Chart Show sa vrátila ako najsledovanejší program dňa!

Obľúbená hudobno-zábavná relácia bola v čase vysielania silným trhovým lídrom a porazila premiérový kriminálny seriál konkurencie.
Stredajšie večery na obrazovkách televízie Markíza patria od 12. októbra 2016 novým častiam obľúbenej hudobno-zábavnej relácie Chart Show. Hneď prvé vydanie venované najväčším hitom 70-tych rokov divákov chytilo za srdce a stalo sa najsledovanejším programom dňa v strategickej cieľovej skupine 12-54.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla Chart Show nadpriemerný rating 9,3 % a trhový podiel 28,1 %, v čase vysielania bola silnou trhovou jednotkou.

Skvelú zábavu v spoločnosti populárnej moderátorky Adely Banášovej a jej hviezdnych hostí – speváčky a najznámejšej televíznej svokry Gizky Oňovej, herca, moderátora a operného speváka Filipa Tůmu a módneho návrhára Fera Mikloška – si vychutnávalo celkovo 464-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Chart Show sa najlepšie darilo v kategórii mladých žien 15-24, ktoré Markíze v čase vysielania relácie zabezpečili trhový podiel 40,1 %.

Návštevníci práve čítajú:
Festival na zámku: Sľubujeme menej ľudí a veľké koncerty IMT Smile, Jany Kirschner či Korben Dallas

Budúcu stredu bude Chart Show plná najznámejších hudobných spoluprác, ako glosátori sa predstavia speváčka Zuzana Smatanová, líder skupiny Desmod Mário “Kuly” Kollár a moderátor Matej “Sajfa” Cifra. Diváci sa môžu tešiť aj na skvelé vystúpenia Zuzany Smatanovej s Petrom Cmorikom, Emmy Drobnej so Štěpánom Urbanom a Lukáša Adamca s Martinom Harichom a Pavlom Kovalíčkom.

Najvyššie priečky rebríčka sledovanosti menších staníc obsadila v stredu televízia Doma s pravidelnou večernou dvojitou dávkou mimoriadne úspešného tureckého seriálu Vymenené životy. Obe epizódy zaznamenali zhodný rating 2,7 % a nadpriemerné trhové podiely 7,3 % resp. 9,3 %. Zabodoval však aj nasledujúci španielsky seriál Velvet (rating 1,9 % / share 10,8 % v 12-54).
Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.


PR oddelenie skupiny Markíza

To Top