Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Mladý hudobník vyzýva! Chcem zmenu, poďte voliť!

Pravdepodobne najrozšírenejšou témou na Slovensku za posledné týždne je voľba novej hlavy štátu. Na každom kroku sa na nás z billboardu falošne usmieva politik, ktorý sľubuje istoty, kvalitné školstvo, zdravotníctvo, diaľnicu do Košíc a množstvo ďalších sľubov.

zmena_chceme1

Na internete môžme nájsť rôzne články, diskusie a reportáže o tom, koho voliť a koho nie. Veď zo všetkých týchto informácií sú ľudia častokrát zmätený.

Na youtube.com sa objavil videoklip, ktorý povzbudzuje národ, aby sa zobudil, aby urobil zmenu, aby sme sa správne rozhodli. skladba „Chcem zmenu“ nám podáva reálne vyobrazenie stavu krajiny.

Reklama

Je to ako keby iná predvolebná kampaň. Vo videu môžeme nájsť aj známe osobnosti zo slovenského showbiznisu. Skladbu vytvoril mladý študent Kristián Dufinec, ktorý vyzýva Slovákov k voľbám, pretože ide o vážnu vec.  „Dôvod prečo som sa k tomu to podujal je z môjho pohľadu veľmi jednoduchý. Aj napriek tomu, že som mladý, mal som možnosť byť svedkom mnohých káuz, korupcie a nespravodlivosti v tomto štáte. Ľudia v mojej blízkosti aj tým, s ktorými sa stretnem zriedka, majú svoje bežné problémy, no všetkých spája jedna vec: Nespokojnosť! Sťažujeme sa ako to v tomto štáte beží, ako sa nechávame okrádať, ako zlyháva náš systém v rôznych smeroch a bojíme sa “vystúpiť z tieňa” a zakričať dosť! Ak sa na to nepodujmú ľudia spoločne ako celok, nič sa nezmení. „ Prezradil autor skladby Kristián.

Milo Kráľ predstavuje ďalší videoklip, do septembra máme počítať ešte so štyrmi

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: