Viac...

Chceš bluetooth reprák na leto? Mac audio Elite 3000 je ten pravý!

Článok prečítate za: 1 min.

Chystáš sa na dovolenku a potrebuješ bluetooth reproduktor za prijateľnú cenu, na ktorom dlho vydrží batéria a bude mať kvalitný zvuk? Predstavujeme ti Mac Audio Elite 3000!

Séria Elite zaručuje vysokú kvalitu zvuku, odolosť a niektoré modely z tejto série dokonca vodeodolnosť. V tom prípade môžete počúvať hudbu takmer kdekoľvek. Či už to bude na dovolenke v mori, v bazéne alebo v sprche! Párovanie s telefónom pomocou bluetooth je bezproblémové a zvuk Vám vyrazí dych. Reproduktor čistotou zvuku a výkonom bez problémov zahambí nejedného konkurenta v cenovej hladine do 100 eur.

Za cenu 79 eur teda dostanete kvalitný a odolný reproduktor s výdržou batérie až 10 hodín, bluetooth konektivitou, funkciou hands-free a veľmi prijemným a dynamickým zvukom.

BT Elite 3000 je vybavený výkonnou dobíjateľnou batériou, ktorá poskytuje až 10 hodín prehrávania hudby a praktický popruh je ideálnym spoločníkom pre každú situáciu. Vysokokvalitné plastové puzdro s mäkkou vrstvou. BT Elite 3000 prináša presvedčivý zvukový výkon s presným a dynamickým zvukovým prejavom vďaka integrovanému DSP. 90 mm basový reproduktor a ďalší 100 mm basový radiátor sú zabudované do obojsmernej konfigurácie pre silnú basovú odozvu. Vstavaný mikrofón znamená, že jednotka Bluetooth môže byť použitá aj ako hands-free reproduktor. BT Elite 3000 je nabíjaný pomocou bežného kábla USB a je vybavený vstupom stereo jack 3,5 mm.

Reproduktor si môžete zakúpiť na stránkach www.audio.sk za cenu 79 eur!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!