Viac...

Chceš zažiť Star Wars na vlastnej koži? Nová virtuálna realita ťa prenesie na Tatooine!

Každý fanúšik Star Wars by sa chcel prejsť po púšti na Tatooine, bojovať so svetelným mečom, alebo strielať z laserového blastera. Na svete nič nie je nemožné a toto všetko môžete zažiť už onedlho s technológiou Vive VR Valve & HTC!

Táto virtuálna realita pochádza z dielne LucasArts, Industrial Light a Magic Lab. Hru si budete môcť zahrať na Vašom smartfóne spolu s 3D VR okuliarmi. Hra Vás prenesie na planétu Tatooine, kde si budete môcť vyskúšať aké je to byť Jedim. Hra Vás naučí, ako úspešne odraziť blasterovú silu, ako zaobchádzať so svetelným mečom a ako sa zbavovať nepriateľov.

V hre sa naučíte ako prežiť vlný úderov stormtrooperov, ktorí sa snažia prekaziť Vám Váš deň na Tatooine a to si určite nenecháte! Virtuálna realita Vám ukáže aj malý potrét R2 – D2 a Milennium Falcon.

Hviezdne vojny sa stali fenoménom popkultúry. Z vedecko-fantastických žánrov je typickým predstaviteľom žánru space opera. Z odborného hľadiska ide vo viacerých ohľadoch o napodobeninu stredovekých rytierskych eposov. Viacero odborníkov však poznamenáva, že vlastne ide o zhrnutie čŕt charakteristických pre veľa žánrov.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť