Chcete ísť s nami do Číny?

0
7
views

A nielen tam. Je tu taká idea naberajúca reálne kontúry urobiť turné našej kapely po týchto miestach: Peking, Shanghaj, Bangkok, Singapur, Jakarta, Jogjakarta, Bali… A keďže sme tam nikdy neboli a vy asi tiež nie, chceli by sme sa tam poobzerať. No a odtiaľ už nie je ďaleko k myšlienke, že pri to všetkom nechceme byť sami. Čiže potrebujeme niečo ako roadies, ktorí nás budú obletovať ! To bol vtip. Skrátka by sme to radi absolvovali s ľuďmi, s ktorými nejako súvisíme. Reklamný slogan by mohol znieť takto nejako: Buďte svedkami prvého ázijského turné skupiny LONGITAL !

A teraz konkrétne: celé by sa to malo uskutočniť niekedy v apríli-máji 2013. Celý zájazd bude trvať asi 22 dní, ale je možné absolvovať aj len časť z neho. Odlet a prílet z Viedne a do Viedne. Po celý čas bude zabezpečená doprava lietadlami alebo vlakom, ubytovanie v hoteloch, veľa klasického programu na cestách, teda obzeranie a ochutnávanie a skúsený sprievodca. No a zopár večerov z toho budeme my pracovať a vy sa môžete (ale nemusíte prizerať 🙂

No toľkoto – aj my sme boli zaskočení – ale už sme oveľa menej 🙂 Takže hneď ako prejde zaskočenie Vás a pocítite, že toto je presne to, na čo ste čakali,dajte nám vedieť a my Vám dáme tiež vedieť, že ako sa to vyvíja a koľko to celé bude stáť !

Najbližšie koncerty:

25 Okt Št – SK / Košice, Amana
27 Okt So – SK / Prešov, Christiania
28 Okt Ne – SK / Kuková, Longital House Concert
06 Nov Ut – CZ / Karlovy Vary, Paderewski
07 Nov St – CZ / Kadaň, KD Střelnice
08 Nov Št – CZ / Brno & Budoár staré dámy
09 Nov Pi – CZ / Litoměřice, U letního kina
10 Nov So – CZ / Břeclav Piksla
14 Nov St – PL / Kraków, Lizard King

Vaši stále viac dobrodružní domasedi
Shina & Dano
z Dlhých dielov

www.longital.com
http://www.facebook.com/Longital