Chester Bennington z Linkin Park spáchal samovraždu!

0
981
views

Linkin Park je americká rocková hudobná kapela z Agoura Hills v Kalifornii, ktorá vznikla v roku 1996 a hrá prevažne nu metal. Linkin Park má 6 členov. Najväčšími hitmi skupiny sú skladby ako „Numb“, „Somewhere I Belong“, „In the End“, „Crawling“, „Faint“, „New Divide“.

Tieto skladby boli veľkými hitmi aj na Slovensku, keď vyhrávali v rôznych televíznych a rádiových hitparádach. Skupina Linkin Park predala celosvetovo viac ako 70 miliónov albumov viac ako 30 milónov samostatných singlov. Získala dve ceny Grammy a viac ako 60 cien po celom svete.

41-ročný spevák spáchal samovraždu neďaleko amerického mesta Los Angeles, ale zatiaľ nepoznáme príčinu jeho rozhodnutia. Chester po sebe zanechal 6 detí, ktoré má s dvoma ženami a nespočetné množstvo zenabudnuteľných skladbieb a hitov, na ktorých väčšina fanúšikov kapely Linkin Park vyrastala. Túto správu potvrdil aj Mike Shidona.

Aktualizácia: Podľa najnovších informácií sa Chester Bennigton vo svojom dome obesil!

Tip:  Zvyšok kapely Nickelback sa Coreymu ospravedlnil za Chadove slová

Chester Bennington bol dokonca blízkym priateľom Chrisa Cornella, ktorý spáchal samovraždu v máji 2017. Spevák sa dokonca v minulosti niekoľkokrát zmienoval o samovražde, pričom si pripomínal fakt, že bol v detstve zneužívaný. Chester údajne dlhé roky bojoval aj so závislosťou na alkohole a drogách. Boli by sme však radi, aby táto smutná správa nebola pravda. 🙁

Nenechajte si ujsť: