Zaujímavosti

Chester Bennington vo svojom poslednom rozhovore: Na Chrisa Cornella sa bude spomínať ako na jeden z najväčších talentov našej doby

Vo svojom poslednom rozhovore, ktorý sa konal mesiac pred Chesterovou smrťou, vzdal spevák hold svojmu priateľovi Chrisovi Cornellovi. Neuverejnený rozhovor z roku 2017 sa objavil v aktuálnom čísle časopisu Metal Hammer!

Frontman kapely Soundgarden Chris Cornell si vzal život 18. mája 2017 a Chester Bennington to spravil o dva mesiace neskôr.

Na otázku, aký odkaz tu po sebe zanechal Chris Cornell Chester odpovedal: “Jeho odkazom sú jeho deti a manželka. Jeho rodina bude aj jeho odkazom. Z hudobného hľadiska si myslím, že bol bezpochyby jedným z najväčších talentov našej doby, jednej z najväčších kapiel všetkých čias.”

“Jeho prínos do hudby je bezkonkurenčný. Je zrejmé, že existuje veľa skvelých hudobníkov, ktorí sa podieľajú na histórii hudby, ale myslím si, že najmä Soundgarden a taktiež Chris sám bude považovaný za jeden z najväčších hudobných vzorov.”: doplnil Chester Bennington.

“Pokiaľ ide o jeho osobu, bol to skvelý a dobrý človek. Myslím si, že keď jeho deti vyrastú, búdu vo svojich životoch robiť špeciálne veci presne ako Chris.”: dodal na záver Chester.

To Top