CHRIS NORMAN a VIDIEK vystúpia spoločne v Senici!

0
6
views

„Midnight Lady“ – kto už by len nespoznal najväčší hit seriálu „Miesto činu“, ktorú naspieval v roku 1986 Chris Norman?!

A nie je to jediný hit, je ich oveľa viac. Slávny anglický rockový spevák a bývalá legenda zo skupiny SMOKIE ich všetky príde ukázať do Senice 13. júna, kde odohrá 1,5 hodinový koncert na Zimnom štadióne.

Spevák príde na Slovensko až v deň koncertu, kedy bude z viedenského Schwechatu do Senice prepravený limuzínou a ubytovaný v hotely. Po ubytovaní bude jeho program pokračovať zvukovými a svetelnými skúškami na Zimnom štadióne, kde sa dostaví aj predskokan – slovenská skupina VIDIEK s lídrom Jankom Kuricom.

Ak bude všetko fungovať, tak ako má, nič nebráni tomu, aby obe skupiny podali skvelí výkon a vytvorili úžasný zážitok pre každého diváka.

Chris Norman je tiež jednou zo zahraničných hviezd, ku ktorým patria i „hviezdne maniere“. Napríklad organizátori dostali požiadavku na auto, ktorým bude prepravený z Viedne do Senice. Jedná sa konkrétne o limuzínu značky BMW alebo AUDI. Ďalšie požiadavky sa týkali hlavne cateringu a ubytovania. Budeme dúfať, že sa bude koncert v Senici páčiť kapelám aj divákom.

Predpredaj vstupeniek – Ticketportal.sk

Teraz ceny od 21,90. Na mieste od 24,90!