Koncerty

Chris Norman zo Smokie vystúpi na českom Topfeste!

Anglický rockový spevák Chris Norman sa predstaví českým fanúšikom na obľúbenom festivale Topfest, ktorý vznikol pred 17 rokmi na Slovensku a radí sa medzi najväčšie rockové festivaly v republike!

Chris Norman založil Smokie v roku 1965. Kapela vo svojich začiatkoch vystupovala pod menom Essence. Názov Smokie prišiel až neskôr ako nápad producentov kapely. Norman v roku 1979 naspieval spolu so speváčkou Suzi Quatro megahit Stumblin’ In.

V roku 1985 Chris Norman opustil kapelu Smokie a vydal sa na sólovú dráhu. O rok neskôr naspieval skladbu Midnight Lady, ktorá sa stala hitom v celej Európe. Skladba sa v Nemecku držala na prvom mieste po dobu šiestich týždňov a predalo sa jej viac ako 900 tisíc kópií.

Chris Norman sa na Topfest veľmi teší sa a pre svojich fanúšikov chystá nezabudnuteľnú koncertnú show plnú obľúbených skladieb, ktoré ho sprevádzajú počas celej kariéry. Topfest sa uskutoční 6.6.2020 v Slavkove u Brna a okrem Chrisa Normana prídu zahrať aj kapely INEKAFE, Žlutý pes, Heľenine oči, Morčata na Útěku a mnohé ďalšie.

Vstupenky na festival Topfest nájdete na Ticketportal.cz.

To Top