Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Chystá AC/DC nové turné? Podľa informácií by sa mal vrátiť aj Brian Johnson!

Kanadské rockové rádio V100 prišlo pred pár dňami s informáciou o novom turné legendárnej kapely AC/DC. Turné by malo prebehnúť v priebehu roku 2019 a 2020!

Kapela AC/DC ani žiadny oficiálny zdroj túto informáciu zatiaľ nepotvrdili, ale rockové rádio V100 sa odvoláva na dôveryhodný zdroj.

Tvrdí dokonca, že na post speváka by sa mal vrátiť Brian Johnson. Na internete pred nedávnom dokonca kolovala informácia, že: AC/DC vydajú nový album, za mikrofón sa vráti Brian Johnson!

Reklama

AC/DC je hardrocková skupina, ktorú v roku 1973 v austrálskom Sydney založili bratia Malcolm a Angus Young. Títo dvaja súrodenci boli stálymi členmi kapely až do Malcolmovho ochorenia a odchodu v roku 2014.

Na turné AC/DC sa musíš poriadne pripraviť. Vyber si z množstva AC/DC produktov!

PREJSŤ NA PONUKU

Reklama

Prečítajte si tiež: Zomrel spoluzakladateľ AC/DC Malcolm Young!

Žánrovo je kapela bežne označovaná za hardrockovú, či bluesrockovú formáciu, no sú uznávaní aj ako priekopníci heavy metalu. Sami svoju hudbu považujú iba za bežný rokenrol. Bratia Youngovci tvrdia, že názov „AC/DC“ kapela dostala podľa nápisu na šijacom stroji ich sestry Margaret.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...