Hľadáte niečo konkrétne?

Cigánski Diabli zahrajú na Bratislavskom hrade, nové CD im pokrstí Milan Lasica!
Cigánski Diabli zahrajú na Bratislavskom hrade, nové CD im pokrstí Milan Lasica!

Zaujímavosti

Cigánski Diabli zahrajú na Bratislavskom hrade, nové CD im pokrstí Milan Lasica!

Cigánski Diabli zahrajú exkluzívny koncert na Bratislavskom hrade! Vo vnútornom nádvorí odpália temperamentnú šou plnú hitov. Na jedinečnom koncerte pokrstia svoj nový album a predstavia úplne nové piesne. Hosťom večera a zároveň krstným otcom bude vynikajúci slovenský umelec Milan Lasica. Príďte si vychutnať neopakovateľnú romantickú atmosféru pod večernou oblohou 8. augusta na Bratislavskom hrade!

Fenomenálni muzikanti Cigánski Diabli fanúšikom opäť zahrajú originálne virtuózne skladby, fúzie a jedinečné aranžmány, v ktorých sa snúbia nezvyčajné hudobné kombinácie s poriadnou dávkou temperamentu. Tentoraz si vybrali prekrásne prostredie Bratislavského hradu, kde 8. augusta predvedú svoje hudobné majstrovstvo.

Priestor na Bratislavskom hrade spĺňa naše predstavy o dokonalej symbióze medzi umelcom a publikom. Často vystupujeme v historických nádherných sálach alebo vo veľkých športových halách. Bratislavský hrad je skĺbením historickej krásy a zároveň atmosféry, ktorú vytvára publikum veľkej športovej haly,“ teší sa na koncert kapelník Ernest Šarközi.

Reklama
Gitarový mág Peter Emmer vydáva nový album Other Side

Na koncerte zaznejú okrem známych hitov aj úplne nové skladby z najnovšieho albumu, ktorý vychádza čoskoro.

Koncert na bratislavskom hrade zahráme úplne nové piesne, ktoré budú mať premiéru práve v ten večer. Koncert bude zároveň aj krstom nášho nového CD, ktoré sme nazvali podľa titulnej piesne „KONE“. Nový album obsahuje 12 piesní, hudbu napísal Ernest a text  Monika Kozelová,“ vysvetľujeŠtefan Banyák, ktorý hrá v kapele prvé husle.

Krstným otcom a hosťom večera bude legendárny Milan Lasica, s ktorým si Diabli aj zahrajú.

Reklama

Sme veľmi radi, že rolu krstného otca prijal pán Milan Lasica, ktorého si nesmierne vážime ako človeka, aj ako umelca. Splníme si zároveň sen o spolupráci. Dávno obdivujeme jeho spevácky prejav,“ vyznala sa Silvia Šarköziová.

La Gioia má nového speváka a objaví sa aj na novom albume Horkýže Slíže

Cigánski Diabli zahrajú na hrade v klasickej zostave kapelník Ernest Šarközi, cimbal, Silvia Šarköziová, violončelo, Štefan Banyák, prvé husle, Jozef Farkaš, viola, Zoltán Grunza, klarinet, tarogáto a Róbert Fehér, kontrabas. Koncertom odštartujú turné po slovenských mestách, ktoré skvelých hudobníkov čaká v novembri a decembri. Orchester Cigánski Diabli – Gypsy Devils už od roku 1991 reprezentuje Slovensko po celom svete, vystupoval už na všetkých 5. kontinentoch a v 35 krajinách vrátane USA, Austrálie, Kanady, Japonska, Číny, Južnej Kórei, Mexika, Egyptu a takmer celej Európy. Vstupenky na koncert na Bratislavskom hrade 8. augusta 2019 si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk.

Kateřina Marie Tichá získala cenu Anděl v kategórii Objav roka

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Coldplay zverejnili základné informácie k albumu formou ručne písaného odkazu na svojom instagramovom účte, zároveň sprístupnili trailer nazvaný Overtura, ktorý je kombináciou animovanej kozmickej cesty systémom...

Novinky zo sveta hudby

Iron Maiden pred niekoľkými dňami zverejnili novú pieseň The Writing On The Wall doplnenú úchvatným animovaným klipom. Ako priaznivci heavymetalovej legendy predpokladali, skladba je predzvesťou sedemnásteho...

Zaujímavosti

Po albume Vlčie maky – Podpoľanie prichádza druhý štúdiový album hudobného zoskupenia Vlčie maky. Na albume s horehronskými piesňami pracovali takmer dva roky. Na albume...

Správy

Slovenský herec , spevák a zabávač Milan Lasica zomrel počas vystupovania na výročnom koncerte Bratislava Hot Serenades v bratislavskom štúdiu L+S. Stalo sa tak...