Viac...

Čirová, Drobná a Kristína parodovali v RTVS Šláger. Hosťovali im Milan Perný a Ján Hergott

Ako sa dalo očakávať, netrvalo dlho a po veselých videoklipoch k pesničkám Poľovnícka Polka a Margito si humorno-spevácku dvojicu Hergott-Perný všimli aj tvorcovia najprestížnejšej televíznej relácie roka „OTO 2018“.

Spolu s Vajnorskou dychovkou a kapelou Akcent Live, ktoré sú už v ľudovom žánri dlhodobo etablované, boli oslovení na spoluprácu na dokrútkach s najpopulárnejšími speváčkami Slovenska – Mária Čírová, Kristína a finalistka súťaže SuperStar Emma Drobná. V rámci relácie boli odvysielané šoty, parodujúce teleshoppingové televízie, v ktorých ponúkali fiktívne hudobné albumy Mária & Band – Hrajte že mi do tanca!, EMA – Na slovenskej diskotéke a Kristína – Bez dychu s dychovkou 28. Hoci šlo o recesiu, mnohí ľudia to nepochopili a začali sa dopytovať po týchto neexistujúcich albumoch.

Priaznivci ľudovej zábavy však nemusia byť sklamaní, príprava nového CD Jána Hergotta HUDBA HRAJ! je v plnom prúde. Producent Milan Perný sľubuje mnoho prekvapení, pestrý hudobný mix s hosťami – známymi osobnosťami, ktoré sa predstavia v pre nich netradičných polohách. Zároveň spolu s kapelou Akcent Live, speváčkou Gizkou Oňovou a ďalšími hosťami pripravujú jesenné turné po slovenských mestách.

Je zrejmé, že popularita ľudovej veselice je na vzostupe a to nielen vďaka televíziám, ako sú Senzi alebo Šláger; jasným dôkazom toho je aj výhra Ondreja Kandráča v kategórii Spevák roka. Spojenie s ním prinieslo veľký hit aj skupine I.M.T. Smile Hej, Sokoly! Možno by bolo zaujímavé aj pre ďalších interpretov populárnej hudby siahnuť po tomto žánri.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.