Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Čo má spoločné Lady Gaga a slovenská speváčka Lea Danis?

Objavila sa v poslednej sérii Česko-slovenskej súťaže The Voice, ale paradoxne, skladbu od Lady Gaga, ktorú si vybrala spievať, jej nahradili inou. Nevzdala sa. Teraz má k autorke Million Reasons i Shallow paradoxne znova o čosi bližšie.

Slovenská speváčka Lea Danis v týchto dňoch finišuje s prípravami na debutový album s názvom In Between the Worlds. Bez veľkého cestovania si naň prizvala producentov z celého sveta.

Popová speváčka a textárka Lea Danis splnila sľub a svojim fanúšikom prináša svoje debutové CD s veľavravným názvom In Between the Worlds. Okrem rádiových pesničiek Dance či Nádej sú na albume aj dve letné novinky, ktoré vyjdú ešte toto leto. V jednej z nich mal prsty aj “chlapík od Shallow”.

Reklama

Album In Between the Worlds s ôsmimi skladbami vrátane noviniek je aktuálne možné získať v pre-release crowdfundingovej kampani, ktorú speváčka spustila začiatkom júna.

“Keďže si nielen hudbu, texty, ale všetko okolo robím sama, vnímam sympatie fanúšikov ešte skôr, ako je samotné CD na svete, ako ohromnú podporu. Všetci, ktorí sa zapoja, sa automaticky dostávajú na taký môj špeciálny VIP list, ktorý som si nazvala Great supporters. Chcem sa im všetkým poďakovať a vrátiť im ich dôveru v blízkej budúcnosti aj s úrokmi. Za ich odvahu,” hovorí s úsmevom sympatická blondínka, ktorej kampaň finišuje už o pár dní.

Stále je tak možné CD s podpisom a venovaním dostať ešte pred jeho oficiálnym vydaním. Okrem iného sa môžete dostať aj na nakrúcanie videoklipu či zavolať si Leu na svoj súkromný koncert.

Reklama
Cover debutového albumu In Between the Worlds speváčky Lea Danis

Najbližšie sa fanúšikovia Slovenky, okrem iného aj bývalej fit-modelky Victoria’s Secret, môžu tešiť práve na jej novinku s názvom Follow. Svieža skladba sa na sfinalizovanie dostala až do rúk svetovej špičky, Američana Randyho Merrilla v jeho newyorskom štúdiu, ktorý spolupracoval na hitoch ako Shallow od Lady Gaga či Thank you, Next od Ariany Grande.

“Stále hľadám to najlepšie, čo sa mi naskytne a rada posúvam hranice. Svoje aj svojho okolia. Veľakrát sa popálim, ale to patrí k tomu. Prirodzene s tým odchádzajú a prichádzajú aj ľudia, priatelia a podnety, a to milujem. Aj keď ma okolie častokrát odhovára, ja si neviem pomôcť. Aj keby som nemala čo jesť, asi by som dala posledné eurá skôr na lepšie štúdio ako na teplú večeru. Asi som v tomto trochu extrémistka,” dodáva s úsmevom Lea.

S Randym si aktuálne stále píšu. “Vždy ma fascinuje, keď sa dobrí a trúfam si povedať, skutočne úspešní ľudia, vždy na záver spolupráce poďakujú a ešte sa spýtajú, či pre vás môžu nieo viac urobiť. Priala by som si, aby sa aj u nás pokora nebrala ako slabosť,” dodáva Lea.

Druhým prekvapením a novinkou na albume je skladba The Sky, na ktorej Lea spolupracovala s obľúbenou slovenskou DJ-skou dvojicou Drozďo&Demex. Tá je známa letnými hitmi, ktorými každoročne zásobujú slovenské rádiá a kluby. Pesnička sa spoločne aj s klipom objavia v priebehu leta. Máte sa na čo tešiť!

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Kapela Horkýže Slíže oznámila na 14.9.2021 vydanie nového albumu Alibaba a 40 krátkych songov 2. Okrem krstu, ktorý sa bude konať v Music a...

Kapely

Žilinská kapela landless 10. septembra 2021 vydala svoj prvý album, ktorý nesie názov „Mirrors“. Na albume sa nachádza 9 piesní, pričom kapela počas prebiehajúceho...

Kapely

Nový album kapely Horkýže Slíže Alibaba a 40 krátkych songov 2 sa oficiálne poleje alkoholom 14. septembra v známom nitrianskom hudobnom klube Music a...

Novinky zo sveta hudby

Už 19. novembra sa fanúšikovia anglickej superstar dočkajú nového albumu s názvom The Bridge. Dovtedy si musia vystačiť s malou ukážkou vo forme singlu „If It’s Love“, kde...