Zaujímavosti

Converse One Star udávajú vlastné pravidlá hry na jar 2018

One Star modely sú iné, vzdorujú zabehnutým poriadkom a v neposledným rade sú vždy ready to wear pre ďalšiu a ďalšiu mladú generáciu, ktorá ich znovu a znovu objavuje.

Nízké tenisky s kultovou hviezdou boli stvorené na basketbalové ihrisko v roku 1974 ako revolučná alternatíva ku klasickým členkovým Chuckom. O rok neskôr však úplne zmizli z Converse kolekcií.

PRÍRODNÁ, ORGANICKÁ A VEGAN STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ, VYROBENÁ V NÓRSKU

Totálna nadvláda Chuckov končí v deväťdesiatkach, kedy sa One Stary vracajú na trh a sú úplne prispôsobené jazde na skateboarde, stávajú sa synonymom street kultúry a dedičstvom skupiny ľudí, ktorá si rada určuje svoje vlastné pravidlá hry.

Do roku 2018 sa One Stary vrhajú v nových pestrých farbách a s odkazom na svoju minulosť v použití pôvodných camo printov a semišu.

Modely obúvajú spravidla jedinci, ktorí boria zabehnuté stereotypy, diktujúce, kým by ste mali byť a aký by ste mali byť. Converse One Star ikonami sú napr. rapper A$AP Nast, švédska speváčka a skladateľka Tove Lo, hudobná skupina Brockhampton, influencer Leo Mandella, speváčka Mabel McVey a spevák Oh Hyuk, ktorých nájdete tiež v aktuálnom jarnom lookbooku 2018. K stiahnutiu tu.

Pokiaľ nesúhlasíte, One Starom je to fuk. Ale možno časom zmeníte názor až ich obujete. Kolekcia Converse One Star jar 2018 je k zakúpeniu na converse.com, v Converse predajni v Centre Chodov a u vybraných predajcov.

Viac o aktuálnych kolekciách Conversehttp://www.conversecz.com.

To Top