Cosmetica vydala k prvému singlu z najnovšieho albumu videoklip!

0
10
views

Manický duch doby, stravujúca vášeň, ale aj znovuzrodenie sú témy prvého singla z najnovšieho albumu, ktorý na tento rok pripravila Cosmetica. K pesničke Arytmia vydali “kozmetici” 26. apríla aj videoklip!

Skladba, ako i celé nové CD, sú na rozdiel od ich debutu po slovensky, ale rovnako vznikli v štúdiu Juraja Kupca. CD má pracovný názov “Serpentíny” a vyjde vo vlastnom vydavateľstve. Ohlásené je na jún 2016 a bude obsahovať 9 skladieb otextovaných Silviou Kaščákovou (2), Jozefom Husovským (2) a Iljom Miškovičom (5).

Okrem štandardnej rockovej zostavy – Miškovič / Kociov / Urbán / Kociov album podporili aj hostia a bude možné počuť aj kontrabas, klavír a originálny hammond. Klip k prvému singlu režíroval Michal Pusztay, za kamerou stál Nick Kollár a producentsky ho zastrešilo štúdio Toxpro Nazarija Klujeva.

Natáčal sa v januári 2016 v interiéroch a exteriéroch Bratislavy počas súvislých 20 hodín. Po vydaní albumu sa kapela pripravuje opäť do štúdia a ich novinku podporí ďalší videoklip. Ohľadom ďalších noviniek a klubového turné sa dočítate viac na cosmetica.sk a facebook.com/cosmetica.sk.