Koncerty

Ďalší megakoncert v Prahe, prídu dve legendy Kiss a ZZ Top!

S koncertami v Prahe sa roztrhlo vrece. Po oznámení kapiel ako Rammstein, Muse, Slipknot či pesničkára Eda Sheerana sa do stovežatej Prahy chystajú aj legendy Kiss a ZZ Top!

Kapela Kiss oznámila, že v roku 2019 vyrazia na záverečné turné End of the Road, ktorým chcú závŕšiť svoju epickú 45 ročnú kariéru. Jedna z najvplyvnejších rockových kapiel všetkých dôb má na svojom konte 44 albumov, ktorých sa predalo viac ako 100 milónov kusov. V roku 2014 bola uvedená do Rock and rollovej sieni slávy. “Toto turné bude záverečná oslava pre tých, ktorí nás videli a posledná šanca pre tých, ktorí nie.”: prezradila kapela Kiss.

Traja fúzači z kapely ZZ Top oslavujú budúci rok 50 rokov na hudobnej scéne. ZZ Top majú najstabilnejšiu zostavu v celej histórií rockovej hudby. Nikdy nevymenili jediného člena a majú rovnaký zvuk ako vo svojich začiatkoch! Na svojom konte majú hity ako Gimme All Your Lovin, La Grange alebo Sharp Dressed Man.

V Prahe hrajú výborné kapely a na Slovensko nechce prísť ani Metallica. Prečítajte si článok: Kvôli tomuto už Metallica nikdy na Slovensko nepríde!

Vstupenky na tento megakoncert nájdete na Ticketportal a ceny sa budú pohybovať od 1 690 kč do 2 990 kč.

Ďalšie pražské koncerty

Legendárna metalová kapela Slipknot príde do Prahy!

Vstupenky na druhý koncert Eda Sheerana v Prahe sa rýchlo míňajú!

Rammstein sa vrátia do Prahy, aby tu odpálili svoj koncert hneď dvakrát!

Praha boduje! Ďalším potvrdeným koncertom je MUSE!

To Top