Viac...

Ďalšia rana pre hudobnú scénu, Amazon prestane z dôvodu koronavírusu skladovať LP platne a CD

Pandémia koronavírusu má obrovský dopad na celý svet. V priebehu minulého týždňa zrušilo svoje nadchádzajúce koncerty a turné tisíce umelcov a hudobníkov po celom svete. Zatvorili sa tiež cestovné kancelárie, obchody a dokonca veľké fabriky, ktoré prestali s výrobou!

Všetci počítajú obrovské straty a Amazon – najväčší americký predajca vinylových platní oznámil, že nebude naskladňovať vinylové platne a hudobné CD, aby tak na svojich skladboch vytvoril miesto pre základné potreby ako sú zdravotnícke pomôcky a rôzny iný tovar, ktorý budú obyvatelia v najbližších týždňoch potrebovať.

Amazon bude vinylové platne aj hudobné CD naďalej predávať, niektoré z nich však môžu byť z dôvodu skladových kapacít na niekoľko týždňov nedostupné. Aj keď bude mať toto rozhodnutie dopad na obrovské množstvo kapiel a interpretov, v týchto chvíľach je určite oveľa dôležitejšie skladovať potrebnejší tovar.

Amazon vyhlásil, že vinylové platne a hudobné CD nebude naskladňovať minimálne do 5. apríla 2020. Tovar, ktorý je v súčasnosti na sklade sa bude dať bez problémov zakúpiť.

To Top