Danosť a G-bod – Fúzia je v lise, predpredaj spustený!

0
16
views

Hotovo. Ďalší neuveriteľne dlhý a náročný proces sa skončil. To, čomu sa Danosť a G-bod dlhé mesiace non-stop venovali , konečne prichádza do svojej finálnej fázy. Už žiadne nahrávanie a dolaďovanie zvuku. Už žiadne noci strávené v štúdiu. Master ich spoločného albumu Fúzia sa odovzdal do výroby.

vorba každého hudobného nosiča je fantastický príbeh. Vyčerpávajúci, no tvorivý a obohacujúci zároveň. Na konci toho, ktorý sa odohral v bratislavskom štúdiu Anapol, je CD s 12-timi skladbami, 6- timi hosťami a skvelým obalom od Sada z RHB – album Fúzia. Čakalo sa na neho dlhých 8 rokov, málokto veril, že sa niekedy vôbec stane realitou. Fúzia momentálne dostáva svoju fyzickú podobu v lisovni, odkial poputuje rovno do e-shopov Rukahore.sk a Artattack.sk, kde sú už spustené predobjednávky za exkluzívnu cenu 10€.

V momente, ako sa CD naskladnia, budú tieto predobjednávky vybavené prednostne a zasielané v podobe osobne podpísaného CD. Fanúšikovia, ktorí si CD objednajú behom týchto prvých dní predpredaja, by svoje kusy mohli mať doma už v posledný aprílový týždeň a to aj napriek tomu, že oficiálny release date je nastavený na nedeľu 1. mája.

master

K albumu dali chalani vyrobiť aj nový merch, zatial základný, lahko identifikovatelný s albumom, v podobe pánskych mikín a tričiek v čiernej a bielej farbe. Týmto sa ponuka merchu určite končiť nebude, v pláne je niekoľko ďalších návrhov, farieb a modelov. Na všetko toto je však ešte dostatok času.

Vydaním albumu sa kolotoč ešte nezastavuje a Danosťa s G-Bodom čaká druhý singel. Po skladbe “Inde!” padla voľba na pecku “Jeden je čas” s legendárnym Čistychovom. Ide vôbec o prvú spoločnú skladbu Dana s Danom a aj preto je v pláne videoklip. Viac informácií chalani prezradia už budúci štvrtok v relácii Bez Pózy_FM, kde Idaine slúbili exkluzívny rozhovor aj s premiérou nových skladieb.