Koncerty

David Koller vyráža na Acoustic Tour 2019

David Koller vyráža s kapelou na ďalšiu časť úspešného akustického turné. Minulú jeseň vypredal v Čechách a na Morave viac ako pätnásť divadelných sál a kultúrnych domov. Teraz ho čaká ďalšia porcia koncertov a tento raz aj na Slovensku! Zavíta sem s repertoárom svojich najväčších hitov v akustických aranžmá. Nenechajte si ujsť skladby Chci zas v tobě spát, Amerika, Gypsy love, Recidiva a mnohé ďalšie, v intímnej atmosfére menších sál. Spoznáte tak Davida Kollera s jeho skvelou kapelou v netradičnej polohe a na dosah ruky.

David je aktuálne “v jednom kole”. V Čechách stále pokračuje akustické turné. S kapelou Lucie vydal po šestnástich rokoch nový album “EvoLucie” a len nedávno ukončil veľké jesenné turné k tomuto albumu.

Prípravy na slovenskú časť akustického turné Kollerbandu boli však aj kvôli technickej náročnosti zložité: „Chtěli jsme jet divadla, ale ne ve všech místech to vyjde. I když se jedná o akustické turné, bude tam snad více drátů než při normálním koncertě. (smích) Takže je to spíš akusticko-elektrické turné, na které se těšíme. Některé písničky jsou pro nás překvapením, že se dají právě takto zahrát. Navíc pro mnohé bude překvapení, že song třeba nepoznají podle prvních tónů, ale odtajní se jim až díky zpěvu.” povedal David.

Koncerty akustického turné sú výhradne na sedenie a ako David povedal bez zbytočných rečí: “Mám rád, když koncert odsýpá, čas je drahý. Už jsem si několikrát ověřil, že posluchači to mají stejně nastavené jak já, povídání je spíš unavuje. Na koncert si přijdou odpočinout, poslechnout písničky, zapomenout na okolí a problémy.” dodáva.

Vstupenky sú už v predpredaji a dátumy a miesta známe! Nájdite si ten svoj.

Dátumy prvej časti turné:

5.3. BRATISLAVA
6.3. BRATISLAVA
7.3. TRNAVA
8.3. TRENČÍN
9.3. ŽILINA

Vstupenky iba v sieti www.TicketLIVE.sk.

To Top