Debutový album punk-rockovej kapely Na!Nose!Kunda sa vydaril!

0
2
views

Možno nie je zvykom, že sa na našom portáli objavujú recenzie. Avšak hlavná myšlienka nášej práce je podporovať všetkých, ktorí tvoria niečo vlastné. Niečo vlastné tvorí aj žilinská punk-rocková kapela Na!Nose!Kunda, ktorá prednedávnom vydala svoje debutové CD Chorá doba.

Kapelu Na!Nose!Kunda tvoria 4 kamaráti, menovite: Michal Beniač (spev,basa), Dávid Martoník (bicie), Peter Hesko (gitara, vokály), Matej Slivka (gitara, vokály).

Na albume Chorá doba sa nachádza 15 skladieb, ktoré ma zaujali natoľko, že som sa rozhodol podporiť chalanov svojou krátkou recenziou na ich prvotinu. CD sa nesie v znamení kvalitných hudobných výkonov, nápaditosťou a vyspelými textami. Ak by som mohol vyzdvihnúť nejaký skladbu, tak by to bol určite Súboj.

Možno sa budem opakovať, ale táto skladba má veľmi nápaditý neokukaný text, doplňuje ho melódia, ktorá sa Vám zaručene dostane do hlavy. Myslím si, že ak bude kapela pokračovať naďalej v týchto koľajách, úspech sa dostaví v pravý čas. Ak máte radi slovenský punk-rock, určite by ste kapelu Na!Nose!Kunda nemali prehliadnuť. 

Krstným otcom cédečka sa stal Jury z dnes už legendárneho Konfliktu. Na záver by som chcel chalanom popriať veľa šťastia v ich ďalšom pôsobení a kvalitných skladieb.

Linky na kapelu:

FB: www.facebook.com/NaNoseKunda/Bandzone: www.bandzone.cz/nanosekunda

Autor: Maťo