Debutový album Tate-a Stevensa uvidíme už 23. apríla

0
6
views

Ďalší výherca X Factoru, tentoraz amerického, Tate Stevens, podpísal po svojom víťazstve zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Simona Cowella. Jeho prvý singel, Holler If You´re With Me, sa stal súčasťou kampane Pepsi a prvýkrát bol zverejnený počas odovzdávania cien Grammy.

38-ročný country spevák, vlastným menom Stephen Eatinger, túžil po nahratí vlastného albumu celý život. Ako syn hudobníka bol odmala vedený k hudbe, no až teraz sa mu splní vytúžený sen. L.A. Reid, ktorý bol jeho mentorom počas súťaže a viedol kariéry Justina Biebera, Rihanny, Ushera či Mariah Carey, povedal, že s ním bude stopercentne spolupracovať aj naďalej a Tate je z toho nadšený. „Veril vo mňa po celý ten čas a to bolo neuveriteľné. Je to L.A. Reid. Nosí veľkú nahrávaciu nálepku. To, že mi veril, je úžasné,“ povedal Tate.

Na jeho albume by mali byť aj tri piesne, na ktorých je spoluautorom a taktiež singel, ktorý napísal ešte počas súťaže. „Celý album sa bude rozhodne niesť v štýle country a bude to zábava… Som z toho nadšený,“ hovorí Tate. Album by mal vyjsť 23. apríla tohto roku a davy jeho fanúšikov sa už nevedia dočkať, kedy si ho budú môcť vypočuť.