Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Decko ukázal, ako bude znieť jeho album

Diabol nosí bradu vychádza už v stredu 23. septembra a aj keď má Decko vonku dva videosingle, patrilo by sa predstaviť očakávaný projekt trochu detailnejšie. V šiestich minútach sa o to postaral DJ Metys (Gramo Rokkaz), ktorý vzal skladby z albumu, namiešal z nich ukážky a ukázal fanúšikom, že nový Decko bude… Aký? To si už každý domyslí sám, najmä po vypočutí celej nahrávky.

decko_dnb_cd_eshop-550x550

13 trackov bude v sebe zahŕňať niekoľko zaujímavých spoluprác. Za všetkých sa patrí spomenúť aspoň slovenské mená ako Analytik, Billy Hollywood, či Tono S., ktorý onedlho začína svoju vlastnú sériu koncertov pod názvom Fičúringy Túr. Mien sa na albume vystrieda samozrejme viac, stačí sa pozrieť na nižšie uvedený tracklist.

Album snippets by sa dali charakterizovať troma písmenami – RAP. Nový album IdeaFatte to síce nie je, ale úprimne, Decko je jeden z mála mien na scéne, kto si drží svoj štýl a zameranie na klasiku. Výber hudieb, spôsob rapovania i prístup k hudbe ako takej ostal, len tvorba je snáď lepšia a vyspelejšia.

Reklama

“Bez tréningu sa stal zo mňa vytrvalý atlét a všetkých na zemi priťahujem ako magnet”, rapuje Decko na novej doske, ktorá sa dá už niekoľko dní predobjednať v shopoch Gramo Rokkaz, ArtAttack i Ruka Hore, pričom k dipozícii je aj podpísaná limitovaná edícia vo fan box balení, obsahujúcom aj tričko a samolepky. Album nájdete na http://shop.gramorokkaz.com/index.php?route=product/product&product_id=211.

Vydanie albumu bude sprevádzať aj nový videoklip a v pláne je aj niekoľko koncertov. Viac informácii neskôr.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: