Koncerty

DEŇ OTCOV so Štefanom Pčelárom

V predvečer Dňa otcov v sobotu 15. júna vás pozývame do prírodného amfiteátra v Detve na Ďakovný koncert pre dobrých otcov – a starých otcov. Hlavnou hviezdou bude strieborný česko-slovenský SuperStarista ŠTEFAN PČELÁR. Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora Detvy Jána Šufliarského a podpredsedníčky Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť Lucie Faltinovej.

Program začne o 15. h zábavným popoludním pre deti, ich rodičov a starých rodičov. O lákavé ceny budú súťažiť malí i veľkí. Veľa smiechu zažijú aj na tvorivých dielňach. Koncertný maratón odštartuje o 17.h a vystúpia v ňom: skupiny AYA, Anna Veselovská, Michal Chrenko, Adam Ďurica, Brigita, TRAJA, domáci FS Ratolesť a Crazy Rock. Najočakávanejším hosťom bude  sympatický spevák a hudobník ITCHO Pčelár. Vstupné: dospelí 5 eur; študenti, dôchodcovia a ZŤP 4 eurá; deti do 12 rokov 2 eurá.

Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru prvého Ďakovného koncertu pre dobrých otcov v histórii Slovenska v jeho srdci – Detve! Všetky deti, ktoré pozabudli na darček pre svojho dobrého ocka či starkého ku Dňu otcov, si pod stánkami isto nájdu ten najkrajší dar. Príďte sa zabaviť a urobiť radosť sebe  i svojim najdrahším. Výťažok z podujatia podporí Detskú linku záchrany!

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!