Destroyed Head na Podhájska feste.

0
4
views

Kapela Destroyed Head má pre svojich fanúšikov prekvapenie v podobe hrania na Pohájska feste 13.7 o 16:50. Chalani pripravujú program v podobe slávnych hitov od Guns n’ roses alebo AC DC ale tak isto zaznejú aj ich vlastné pesničky. Môžete sa tešiť na skvelú gitarovú show gitaristu Leftyho a výborný koncert kapely. Na Podhajská feste bude mať premiéru aj nový basgitarista Dominik Pristach ktorý prišiel do kapely pred nedávnom.

Destroyed Head vznikol keď sa traja skvelí priatelia rozhodli, že budú hrávať.(Lefty,Paulie,Chicroose).To bolo asi  koncom roka 2009.Brali sme to vtedy viac menej ako náš koníček. Toto bol začiatok DH. Postupne sa  striedalo niekoľko členov a to hlavne na poste druhej gitary, až sme nakoniec natrafili na  terajšieho člena Davea. No a ako ako posledný sa k nám pridal  náš leader Snakie, čo bolo asi koncom roka 2010.

Letný hudobný festival na Podhájskej si od roku 2007 vďaka svojej jedinečnej atmosfére získal veľa stálych návštevníkov a rešpekt medzi účinkujúcimi. Počas minulých ročníkov vystúpili: IMT SMILE, Desmod, Inekafe, Peter Nagy, Tublatanka, Horkýže Slíže, Hex..
Na festivale dostávajú priestor aj začínajúce skupiny tým podporujeme aj slovenskú hudobnú scénu. Podhájska je vďaka svojmu termálnemu kúpalisku vyhľadávanou turistickou lokalitou, ktorú navštevujú najmä slovenský a český turisti. Podhájska Fest bude aj v tomto roku vrcholným podujatím kúpeľnej sezóny v Podhájskej a že festival pritiahne pozornosť aj návštevníkov zo širšieho okolia, ktorí spoja relax v termálnych liečivých kúpeľoch so špičkovým hudobno-zábavným podujatím, určeným pre mladých ľudí,  ako aj pre deti a ich rodičov.

Vystúpia kapely:

SLOBODNA EUROPA IMT SMILE INEKAFE POLEMIC KONFLIKT  THE PARANOID ZUZANA SMATANOVA ZOČI VOČI  FROM OUR HANDS SMOLA A HRUŠKY AIRFARE (CZ) METROPOLIS  KAMORTHON SNOVONNE ROCK REUNION DOWNHILL PEORTH MICHAL CHRENKO BAND DESTROYED HEAD