Kapely

Detská kapela MAYA GAL HANNA z Banskej Bystrice prichádza so sériou veselých videoklipov

Video Babka mala 5 kíl  je v safari štýle a rozpráva o nebezpečenstvách, ktoré na turistov čakajú v divočine.

Klip Chameleón má dve verzie: v prvej môžete vidieť kapelu v akcii, v druhej to deti roztočia karnevalom s detsko – horrorovými prvkami. Taťko taťko sa rád potápa – nad hladinou ho to vôbec nebaví – keď sa vynorí, tak iba frfle… náladu sa vám preto pokúsi zdvihnúť aspoň spievajúca ryba.

Ťava sa na púšti nestratí – má kreslené kamarátky – karavána ide ďalej. Klip Pirát je autentický aj vďaka množstvu ľudí, ktorí sa do jeho natáčania zapojili, akčné scény v ňom okorenili chalani z Via Historica.

Množstvo zábavných momentov z nahrávania sa do klipov nezmestilo. Väčšina materiálu bola natočená toto leto, Ťava a karnevalová časť Chameleóna vznikla počas roka 2018.

MGH: Zahrať si s deťmi muziku, ktorá ich baví, je naozajstný zážitok – pop, metal, hip hop, retro… Paradoxne majú radšej drajvovejšie veci. V piesňach Babka mala 5 kíl, Taťko taťko a Chameleón nahrali všetky klávesové, flautové a bicie linky, pomohli sme im iba s gitarami a spevmi. Nahrávky piesní Ťava a Pirát pochádzajú z nášho debutového CD SLON.

To Top