Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

DIE HAPPY s Martou Jandovou oslávi dosiahnutie svojho 1000 koncertu doteraz najväčším turné v SR!

Agentúra Pragokoncert, ktorá exkluzívne zastupuje nemeckú rockovú skupinu DIE HAPPY, zverejňuje termíny ich nového, dosiaľ najväčšieho samostatného turné po Slovensku! Jesenné 1000 gigs and more czech tour 2012 zahŕňa 9 koncertov po celej krajine a Marta Jandová sa tak po roku vracia na miesto činu a všetky vás pozýva k veľkým oslavám 1000 koncertu, ktorý odohrali tento rok v zime a odštartovali tak u nás svižne ďalšiu tisícku!

Život rockovej kapely DIE HAPPY (Ger) sa návratom frontmanky, pôvabné Marty Jandovej, späť do Čiech síce mierne skomplikoval, Marta nielen, že sa vrhla do porotcovského kresla megasoutěže „Česko-slovenskú Superstar“, ale tiež hrá hlavnú úlohu v muzikáli divadla Broadway Mona Lisa, ale čo by bol život Marty bez poriadneho rocku, a tak aj tak nabitom programe si Marta na svoju kapelu čas našla a nezanedbáva ani rock’n’roll a koncertovania.

Ich muzika je plná emócií, ucítite z nej nádej, túžbu, úspech, ale aj zlyhanie a sklamanie. Je o láske, o hneve, o agresiu, o smútku, o radosti. Je to skrátka rock’n ‚roll, bez ktorého Marta ani chalani v kapele a napokon ani nikto z nás nevie a ani nechce žiť!

Reklama

„1000 gigs and more – Czech Tour“ to je podtitul turné, v rámci ktorého DIE HAPPY odohrajú hneď 9 koncertov po celej SR! Príďte! DIE HAPPY štartujú svoj druhý tisíc koncertov práve u nás! Či sa im to podarí čo najlepšie!

Špeciálnymi hosťami všetkých koncertov budú české kapely Gate Crasher, predstavujúce zbrusu novú, svoju tretiu štúdiovú platňu „Bitterfly“ a NIL, v súčasnej dobe tiež chystajúcej novú dosku!

Vstupenky, za super uvádzaciu cenu, platnú do 31. 8. 2012, sú k dostaniu v usporiadajúcej agentúre Pragokoncert, tel: 224 235 267 a 577 432 580, na e-maile: mikeskova@pragokoncert.com, na webe www.mastersofrock.cz, av predpredajných sieťach Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a vo všetkých obvyklých predpredajoch daných miest.

Reklama

Zdroj:  Mgr. Martina Benešová Pragokoncert

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: