Zaujímavosti

Dinelo privoláva leto. S jeho novým songom už nikdy nebudete nešťastní

Dinelo privoláva leto. S jeho novým songom už nikdy nebudete nešťastní

Slovensko je národ plný šikovných ľudí. Potvrdzuje to aj ďalší vydarený song mladého hudobného producenta, skladateľa a dídžeja menom Dinelo. Jeho piesne určite poznáte z popredných rebríčkov slovenských rádií. Za sebou má spoluprácu s rôznymi zahraničnými aj tunajšími hudobníkmi, medzi jeho najúspešnejšiu skladbu patrí “Leave me now” s talentovanou speváčkou a herečkou Veronikou Strapkovou.

Mohlo by sa zdať, že Dinelo sa minul povolaniu. Pokojne by sa totiž uživil aj ako terapeut a liečiteľ zlomených duší. Po dance-popových lovesongoch prichádza s novinkou “Without you”, ktorý opäť dvíha zo stoličiek a hojí srdcia rozídených.

Na prvý pohľad “opúšťačka” je síce o nešťastnom vzťahu, ukazuje však, ako nabrať odvahu a ísť vlastnou cestou bez trápenia a hádok: “Veľmi rád vo svojich skladbách zanechávam aj nejakú pridanú hodnotu – či hudobnú, alebo práve tú textovú. V tejto skladbe chcem ukázať práve to, že ak niekto prežíva nešťastný vzťah anie je v ňom sšťastný, mal by ho “pustiť” a zostať radšej sám. Život je len jeden a nemali by sme strácať čas nad vecami, ktoré už nedávaju zmysel.”

Aj tentokrát obsadenie klipu nenechal na náhodu a do nového videa si privzal blogerku a influencerku Lindu Babušík Adamčíkovú, ktorú mnohí poznajú z insta-účtu @lapkinn: “Hudba je pre mňa do istej miery liek, keďže už neraz mi pomohla v ťažkých chvíľach. Preto som veľmi rada, že som si mohla zahrať vo videoklipe pre Dinela k jeho piesni s krásnym textom a chytľavou melódiou. Verím, že tento song pomôže vyliečiť nejedno zlomené srdce.” 

Aj keď je Linda šťastne vydatá, vo videoklipe si zahrala dievča po rozchode, ktoré chce skončiť so svojim trápením z nešťastného vzťahu. Vo videoklipe, ktorý nakrútil Peter Krbaťa, Linda prechádza cez uličku v Košiciach v spomalenom zábere, kde aj napriek nešťastnému textu melódia dodáva piesni letný veselý náboj.

To Top