Dirty Disco Rockers si ku koncu svojho klubového turné zahrajú s budapeštianskou legendou Korai Öröm.

0
8
views

Množstvo kvalitných jesenných koncertov svedčí o tom, že klubová sezóna na Slovensku je už v plnom prúde a tak sa môžeme tešiť na dlhé večery plné skvelých hudobných zážitkov.

Jedným z nich by mohli byť aj koncerty nitrianskej funk-electro-rockovej formácie Dirty Disco Rockers, ktorá v týchto dňoch zahajuje slovenskú časť svojho turné. To zahrňuje koncerty v Nitre, Prešove, Brezne a Bratislave. Kapela získala mnoho pozitívnych reakcii najmä v roku 2011, kedy vydala zaujímavé 5 skladbové EP Lifemess a následne sa v tom istom roku predstavila aj ako mladý objav na festivale Bažant Pohoda.

Jej  slovenské vystúpenia uzavrie 30. novembra 2012 výnimočný koncert v bratislavskom klube Batelier, na ktorom si Dirty Disco Rockers zahrajú spolu s maďarskou alternatívnou legendou Korai Öröm. Toto budapeštianske zoskupenie je známe najmä spájaním modernej a tradičnej etnickej hudby z rôznych kútov sveta. Živé, tanečné a hypnotické rytmy kapely popretkávané píšťalami či drumbľou sú navyše podporené originálnou videoprojekciou z dielne kapely. Koncerty Dirty Disco Rockers a Korai Öröm sľubujú skvelé hudobné i vizuálne zážitky.

Termíny koncertov:

15.11.Nitra, Valašský šenk – Dirty Disco Rockers

16.11 Prešov, Wave klub   – Dirty Disco Rockers + zZub

17.11 Brezno, Bombura – Dirty Disco Rockers + DDR_DJ’s

30.11 Bratislava, Batelier – Dirty Disco Rockers + Korai Öröm

01.12 Budapest, Godor klub – Dirty Disco Rockers + Korai Öröm

 

Link na free download singlu September od Dirty Disco Rockers:

www.soundfruit.sk

Link na udalosť Bratislava Batelier:

http://www.facebook.com/events/302558859856964/?fref=ts