Zaujímavosti

DJ Robert Burian prichádza s vtipným remixom

Vianoce sú za rohom! DJ Robert Burian svoju fantáziu nešetril a vytvoril pre jeho fanúšikov nečakaný zimný remix. Pred pár dňami pridal na jeho Youtube stránku„Radio Mix“, v ktorom spojil svoju tradičnú tvorbu s netradičným iúsekmi zo sovietskeho filmu Mrázik.

Ivan a Nastenka, hlavné postavy filmu sú neodmysliteľnou súčasťou vianočných sviatkov. Pesnička má zatiaľ len pozitívneo hlasy, o čom sa môže každý presvedčiť v komentároch pod videom. Po letnom hite Poďme si, v ktorom spolupracoval s raperom Opakom,táto veselá vianočná novinka opäť poteší a zlepší náladu nejedného poslucháča. Vtipná skladba Čo Ti Šije je dôkazom kreativity a zmyslu pre humor slovenského producenta.

Robert Burian narodený 4.apríla 1982 v Nitre je slovenský DJ, producent, ktorý pôsobí na hudobnej scéne od roku 2003. Preslávil sa tvorbou hudby pre jednu z najpopulárnejších slovenských skladieb posledných rokov. Egova pesnička „Žijeme len raz“ je každoročným rádiovým hitom. Úspešné sú aj mnohé jeho remixy známych slovenských i zahraničných singlov. 

Pre spustenie skladby klikni SEM.

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top