Viac...

DJ Simon a Tomáš Rosina už o pár dní vypustia do éteru nový singel.

Známy DJ a producent sa napokon rozhodol osloviť Tomáša , ktorý v súčasnosti pracuje na svojom Albume. “Tomáš je podľa mňa jediný chlap Hudobník a spevák, ktoreho hlas sa do takejto tanečnej hudby hodí,” uviedol Simon .

.Napokon celá spolupráca nabrala naozaj na čase , rozhodli sa že ešte nahrajú jednu spoločnú pieseň .Spoločne sa teda rozhodli že tento rok poriadne zaútočia na Slovenské rádia. Chcú sa teda dostať do povedomia poslucháčov na Slovensku .

Chválou nešetrí ani Tomáš . “Pesnička ma oslovila hneď na prvé počutie. Zaujalo ma, že začínala ako rytmická vec končí ako moderná party vec. Samozrejme Simon je jeden z najlepších DJ v Čechách , takže nebolo o čom,” priznáva svoju spokojnosť Spevák .

Znamená to teda že Spevák a známy DJ teda pripravujú naozaj super song ,už len to o čom vravia nasvedčuje tomu že ích nová skladba naozaj stojí za to aby sme si na nu počkali až do samotnéj premiery. Necháme sa teda prekvapiť čo nám naservirujú spoločné spevák, ktorý v minulých skladbách spieval o neštastnéj láske, a DJ Simon ktorý má rád namakanú Hudbu.

Čo dodať mladému spevákovi sa teda črtá jeden z najväčších hitov jeho kariéry, ktorý mu navyše pritiahne aj nových fanúšikov, o tom niet pochýb. Nepôjde o originálnu verziu skladby ale o remix, o ktorý sa postaral DJ SIMON.

Aj napriek tomu že aktuálne pripravujú v štúdiu novú nahrávku ,Tomáš stále žnie úspechy . Predchádzajuci singel posledná si dokopy pozrelo viaj ako 7.000 ľudí na Slovensku, a viac ako 10.000 ludí v čechách . Tomáš je mladý spevák ktorý sa najme presadil v čechách, a práve teraz prichádza na Slovensko odštartovať nový život a okoreniť hudobnú scénu.
Moje balady o láske sa odteraz menia na Tanečné a Pop hity. Neštastnňa laska teda skončila a ja začínam žiť odznova a užívať si život plný kvalitnéj Hudby. Tomášová skladba bola vypočítaná na 3.000 eur , stane sa teda novým Hitom ? Necháme sa prekvapiť .

Zdroj: Jaroslav Toth, Hudobný Manažér a Producent Rosina Music

To Top