Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Dnes zomrel výborný slovenský trúbkar. Jeho smrť vydesila všetkých fanúšikov kapely Tublatanka!

Dnes doobeda zomrel na infarkt vo veku 40 rokov slovenský trubkár Martin Ďurdina. O necelé dva mesiace by oslávil svoje 41. narodeniny. Smutnú správu potvrdil kolega zosnulého muzikanta Erik Rothenstein. Rodine aj priateľom vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

martin-durdina

Pôsobenie Martina Ďurdina: V rokoch 1986 – 1992  fungoval ako člen Big Bandu Bratislavského Konzervatória, v roku 1990 člen amatérskej formácie Bratislavské jazzové kvarteto. V roku 1991  sa zúčastnil na workshope East-West Music Seminar Jazz–Rock–Latin v Dánsku. V rokoch 1992 – 1994 pôsobil ako člen Big Bandu Radia Bratislava a neskôr v orchestri Pavla Zajáčka alebo ako člen formácie Traditional and Revival Band. V roku 1998 účinkoval v kvartete Stana Herku. Mohli ste ho vidieť spolupracovať aj s kapelou Polemic a mnohými ďalšími.

Robert Burian a Robo Papp odpálili tohtoročné prázdniny skladbou Zvládneš to sám

V dôsledku veľkej podobnosti s priezviskom speváka Tublatanky Maťa Ďurindu sa okamžite začala internetom šíriť poplašná správa o jeho smrti. Samozrejme hneď všetko uviedol na pravú mieru na oficiálnej stránke skupiny.

Reklama

Bez názvu

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: