Dominika Mirgová ide po minuloročnom hite DOLE

0
19
views

Speváčka Dominika Mirgová pripravila vizuál k ďalšiemu singlu z aktuálneho albumu Armáda. Voľba padla na skladbu Dole, v ktorej skladá zbrane a vyzýva k zastaveniu nenávisti a negatívnej energie. Pozrite si videoklip!

Reakciou na minuloročný hit Hore, má byť pohodová reggae inšpirovaná skladba Dole. “Išla som hore, mala by som ísť aj dole, tak to v živote chodí. Každý z nás prežíva lepšie, aj horšie časy, táto pesnička má inšpirovať ľudí práve keď sú dole, aby našli silu vstať a ísť ďalej a neriešili žiadne konflikty a boje, ktoré nikam nevedú,” prezradila Dominika, ktorá zažíva priveľa negatívnej energie aj mimo šoubiznisu. “Je všade, keď chodíme s mojimi deckami na tanečné súťaže po celom Slovensku, vidíme tam nevraživosť, neprajnosť, mám toho dosť.

Väčší zmysel má pomáhať si a podporovať sa. Na jednej súťaži sa mi podarilo dať dokopy konkurenčné skupiny, zatancovali sme si všetci spolu taký free style, atmosféra bola hneď lepšia, uvoľnenejšia, týmto sme sa inšpirovali aj pri tvorbe videoklipu, kde proti sebe bojujú tanečné skupiny no nakoniec netancujú proti sebe, ale spolu,” doplnila.

V skladbe Dole sa objavuje aj raper Elpe. Videoklip sa nakrúcal v Trnave pod taktovkou Jána DoubleJ Jančoka. O vizáž sa postarala skvelá Lucia Sládečková a pod styling sa podpísala Jana Tomas.