Dominika Mirgová a jej nový klip k pesničke Nová!

0
31
views

Pieseň Nová vznikla za pomoci úžasných ľudí. Textár Miro Jaroš, klavír Martin Šenc a celý master bol dokončený u Randyho v nahrávacom štúdiu v Prešove. Po mojej dlhej spovedi mi Miro napísal text na mieru. Úplne vystihol moju situáciu a všetko, čím som si prešla. Nahrávalo sa dva dni a počas prvého točenia sa dalo napätie krájať. 


Citujem Mira Jaroša : Bol október 2011, keď sme s Dominikou dorazili do nahrávačky, aby sme nahrali jej novy singel. V štúdiu sme boli 4 muži a Domča za mikrofónom. Hneď ako začala spievať, nálada v štúdiu zamrzla. Dominika za mikrofónom rozprávala svoj skutočný príbeh, pomedzi spev vzlykala, plakala, opätovne padala a vstávala, snažila sa samú seba presvedčiť, že našla silu nechať svoju lásku odísť. Všade bolo hrobové ticho. Dlho po tom sme všetci štyria nepovedali ani slovo, hanbili sme sa ukázať, že plačeme spolu s Dominikou. V ten deň, v štúdiu Sedmička vznikla najemotívnejšia pesnička, akú kedy štúdio zažilo…

Táto skladba znamená pre mňa veľmi veľa. Mojím cieľom bolo aby sa v nej každý našiel, stotožnil sa so slovami. Bolo ťažké spievať o svojich pocitoch keďže boli v tej chvíli čerstvo zraniteľné. Chcela som v nej nechať všetku bolesť, trápenie, slzy..Je ako moja intímna spoveď, alebo ako ju fanúšikovia nazvali hymna zlomených sŕdc !!

Klip bol točený 17.2.2012 tiež v Prešove. Dnes mal premiéru na webovej stránke expresu. Pri natáčaní je hlavné mať okolo seba dobrý tím a ja som práve taký mala.

Režisér videoklipu Kunes, sponzor a o vlasový styling sa postaral Bobo Laššu, šaty poskytol Robo Bartolen, vizáž Zuzana Paulini a ľudia, čo pri mne celý čas stáli Miro Jaroš, Michal Šefčík a moja mamina Mária Mirgová. Pevne verím, že sa fanúšikom bude páčiť a že sa v tej piesni každý z Vás nájde. Teším sa na koncerty kde sa spoločne stretneme a hromadne zaspievame Novú.