Dominika Mirgová má 300 000 za týždeň!

0
10
views

Speváčke Dominike Mirgovej sa darí. Singel L.A.S.K.A., ktorý nahrala s raperom Rakbym, získal počas prvého týždňa na internete viac, ako 300 000 videní. Útokom mladá dvojica interpretov vzala najmä sociálne siete, kde sa pesnička šírila medzi ľuďmi ako vírus. Mnohí skladbe predpovedajú obrovský úspech na diskotékach a hovoria dokonca o prvom letnom hite tohto roka.

K tanečnej pesničke pre všetkých zamilovaných, nahrala dvojica nákladný videoklip, na ktorý si počas prvého týždňa kliklo viac, ako 200 000 ľudí. „Nečakali sme taký veľký úspech, no sme veľmi radi, je to skvelý pocit, keď vás ľudia pochvália. Nestáva sa to tak často,“ prezradila Dominika svoje pocity z reakcií fanúšikov. „Denne dostávam desiatky správ, fanúšikov na mojej oficiálnej stránke pribudlo za posledné dni niekoľko stoviek, nestíham odpisovať, je to neopísateľný pocit. Dodáva to energiu, dáva to našej práci zmysel,“ teší sa speváčka, ktorá netají miliónové ambície:„Mám na mojich skladbách už milióny, aj Rakby má, tak verím, že aj L.A.S.K.A. sa čo nevidieť dočká svojho milióna,“ teší sa. „Pre niekoho môže byť láska klišé, ale pre mňa je to hlavný zdroj inšpirácie a to som chcel ukázať aj v tejto skladbe,“ dopĺňa Rakby, ktorý považuje Dominiku za jednu z najlepších speváčok u nás.

Tip:  Talentovaný spevák so zamatovou farbou hlasu Buranowski sa vracia na scénu!

Nová Tina a Rytmus?

Spojenie mladej dvojice zafungovalo dokonale a okamžite si vyslúžila celkom príjemný

kompliment. „Vraj sme noví Tina a Rytmus,“ smeje sa Dominika prirovnaniu, ktoré počúva

v posledných dňoch často. „Nemyslím si to. Sme iní, robíme aj trošku inú hudbu, sme to my. Nikto iný,“ vysvetľuje. Napriek tomu mnohí tvrdia, že L.A.S.K.A. má hitový potenciál Príbehu a vraj je prvým letným hitom tohto roka. Čo myslíte vy?

Foto: Michal Petrík