Dominika Mirgová naspievala pieseň zosnulej babke

0
58
views

Mladá speváčka je v poslednej dobe mimoriadne hudobne produktívna. Len nedávno predstavila nový singel Labuť, a pred pár dňami prekvapila fanúšikov ďalšou vlastnou skladbou. Pri príležitosti pamiatky zosnulých, zverejnila na svojom profile pieseň Poslednýkrát, ktorú venovala starej mame.

Nová tvorba Dominiky Mirgovej sa vyznačuje silnou mierou autenticity. „Chcem spievať o tom, čo som prežila,“ tvrdila mladá speváčka pred rokom, keď vydávala hit Nová. Aj jej posledné hudobné počiny sú toho dôkazom. Najnovšie zverejnila skladbu Poslednýkrát, v ktorej si emotívne zaspomínala na milovanú babku. „Túto skladbu chcem venovať všetkým, ktorí prišli o svojich blízkych. Ja sama som prišla o moju najmilovanejšiu babičku, síce je to už niekoľko rokov dozadu, no stále na ňu myslím,“ píše interpretka na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti.

Text piesne, napísal pre speváčku Miro Jaroš, ktorý je jej dvorným textárom a producentom. „Rozumieme si a vždy dokáže moje myšlienky dokonale pretaviť do textu. To sa mu podarilo aj v tomto prípade. Porozprávala som mu o starej mame, ako ju vidím s tej svojej a vznikol tak nádherný text. Keď sme ju prvýkrát spievali v štúdiu, mamina plakala,“ vysvetľuje Dominika, ktorá na webe predstavila live verziu pesničky v sprievode gitary.

O to, že sa dočkáme aj štúdiovej nahrávky nepochybuje: „Určite áno. Plánujeme vydať v budúcnom roku dlho očakávaný album, tak verím, že fanúšikov potešíme Stále sa naň pýtajú,“ dodáva. Určite sa na ňom objaví aj Nová, alebo aktuálny singel Labuť, ku ktorému nakrútila Dominika vydarený videoklip.

Zdroj: Michal Šefčík

FOTO: Stanislava H. Hricová