Dominika Mirgová zachránila život fanúšičke!

0
14
views

Dominika Mirgová ostala v šoku. Na sociálnej sieti denne dostáva desiatky správ od fanúšikov, ktorým je hudba pomáha prekonať nešťastnú lásku. Pod videoklipom k skladbe Labuť sa pred niekoľkými dňami objavil komentár, z ktorého zamrazilo nie len samotnú speváčku. Fanúšička sa jej zverila, že len vďaka jej piesni sa nepripravila o život.

Mladá speváčka sa pred časom vyjadrila, že chce spievať o veciach, ktoré sú pre ňu dôležité a zdá sa, že to je presne to, po čom fanúšikovia hudby túžia. Po tom, ako sa tento rok vrátila do rádií s pesničkou Nová, jej začali denne pribúdať desiatky mailov a správ od fanúšikov, ktorí sa s príbehom nešťastnej lásky speváčky stotožnili. „Pomáhame si navzájom. Mne Nová pomohla prekonať niektoré veci, keď som ju nahrávala. Teraz lieči ďalej,“ tvrdí Dominika, ktorá pri pomáhaní pokračuje aj aktuálnym singlom Labuť.

V ňom bojuje proti predsudkom, ktorým mnohí z nás v spoločnosti čelia. Reakcie na seba nenechali dlho čakať, no medzi komentármi pod videoklipom sa objavila aj správa od fanúšičky, ktorej skladba pomohla viac, ako ostatným. „Ďakujem za to, že šíriš do sveta takéto posolstvo. Pesnička ma zasiahla v momente, kedy som si myslela, že už neexistuje východisko a chcela všetko skončiť,“ hovorí komentár. Fanúšička vo svojej spovedi pokračuje a šokuje záverečnou vetou: „Uvedomila som si, že som dosť silná na to, aby som to nevzdávala, a to som sa už pripravovala na najhoršie. Zachránila si mi život. V hodine dvanástej…ĎAKUJEM“.

Speváčka sa ku komentáru od fanúšičky vyjadriť nechcela. Na sociálnej sieti však fanúšikom poďakovala za podporu a dôveru s odkazom na pesničku, ktorá hovorí za všetko.


Zdroj: Michal Sefcik

Foto: Stanislava H. Hricová