Koncerty
žiadne hodnotenie

The Paranoid ukončili prvý víkend svojho turné v Prahe! (FOTOGALÉRIA)

The Paranoid brázdia Slovensko a Česko a majú za sebou už prvý víkend svojho turné. Na ceste ich sprevádzajú aj chalani z kapely Sanchez Amsterdam a na včerajšom koncerte v Prahe hosťovali aj domáci DEFINE ME. 

Pre Sanchcez Amsterdam išlo o prvý koncert v Prahe. “Prvý koncert v Bratislave bol skvelý.  Bolo veľa ľudí a dobrá atmosféra. Čo sa týka koncertu v Prahe, ja som si ho užil ešte viac, aj napriek tomu že v Prahe sme hrali absolútne poprvykrat. Ľudia nás vôbec nepoznali ale bolo na nich vidieť že sa im to páči a pomaličky prichádzali k stageu a poriadne sme sa s nimi zabavili.” Takto okomentoval prvý víkend turné spevák David.

https://www.youtube.com/watch?v=tqgjmmtM-CY&feature=youtu.be

Ešte dodal: “Pre mňa je v menšom klube tá atmosféra lepšia, taká komornejšia… mám tam lepší kontakt s publikom. Myslím si, že turné sme odštartovali naozaj super. V prvom rade som veľmi rád že ľudia a teda aj fans The Paranoid prijali Roba za speváka a bolo vidieť že sa im vystúpenie páči.”

Na koncerte sa s chalanmi objavil aj Filip Vlček, člen známej českej formácie John Wolfhooker. S chalanmi je dlhoročný známy a tak si s nimi aj zascreamoval pieseň Nepatrím Nikomu. “Líbily se mi světla, užil jsme si songy, pač jich většinu znám a Rob bude časem velmi dobrej. Je to o něčem jiným než s Igorem, ale to je naprosto pochopitelný. Hlavne jsem moc rád, že TP šli do varianty, že si najdou nového zpěváka a že se tak i stalo., povedal Filip po koncerte.

Tak ako vždy – celú fotogalériu z koncertu The Paranoid z pražského Futurum-u nájdete nižšie v článku. Rovnako ale hoďte follow na náš INSTAGRAM alebo instagram THEPARANOIDOFFICIAL, kde nájdete tie najnovšie informácie.

CELÚ FOTOGALÉRIU NÁJDETE TU!

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top