Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Druhý ročník Rockfestu aj napriek vrtochom počasia dokázal priniest kvalitnú rockovú show

Druhý ročník Rockfestu priniesol počas tohto bohatého festivalového víkendu hudbu aj do krásneho prostredia dedinky Nitrianske Rudno.  A neprekážalo mu ani počasie. Poďme sa pozrieť ako to na tomto ročníku vyzeralo.

Celý festival sa odohráva v rekreačnej oblasti pri vode, čo vytvára skvelú atmosféru pre ľudí, čo si popri koncertoch chcú aj trošku oddýchnuť a načerpať energiu. Veď stanovanie tesne pri brehu má svoje čaro.

Na Rockshow sa tento rok predstavilo mnoho kvalitných slovenských a českých kapiel. Či už išlo o mladšie, či skúsené festivalové mená, výber bol naozaj pestrý. Aj keď kvôli búrkovým mračnám a daždu bola účasť prvý piatkový deň nižšia, nakoniec sa na headlinerovi, českej skupine DYMYTRY stretla početná fanúšikovská základňa.

Reklama
Enviromentálny festival Ekofest sa 19. júna vráti do záhrad Západoslovenského múzea v Trnave!

Okrem nich sa o zábavu postarali aj Smola a Hrušky, či Helenine Oči. Na rozdiel od konkurenčných festivalov, sa program zaobišiel bez meškania, či zrušenia a ľudia sa bavili aj napriek vytrvalým lejakom.

Všetko nabralo na obrátkach druhý deň, kde krásne počasie vyhnalo pred stage množstvo miestnych, ktorí prišli okrem kapiel Zoči Voči, Aya, či Lavagance aj na headlinera – stálicu Horkýže Slíže.

Priestor dostalo aj množstvo menších a mladších kapiel ako From Our Hands, Ranná Nevoľnosť, Break It Down, Bullet Holes a iné, ktoré majú ale na slovenskej festivalovej scéne svoje miesto. Celú akciu skvele doplnila aj posila z Rádia Anténa Rock v podobe moderátora SIFONa, ktorý si pre ľudi pripravil množstvo súťaží.

Reklama
Peter Bič Project konečne vyrážajú na turné

FOTOGALÉRIE ROCKFEST NITRIANSKE RUDNO 2018

FOTO: WIKES

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Banská Bystrica opäť ožije folklórom. Pandemické opatrenia minulý rok značne ovplyvnili chod najkvalitnejších festivalov. Toto leto to však organizátori návštevníkom naplno vynahradia. Od 5....

Kapely

Slovenská skupina Heľenine Oči posledné mesiace nezaháľa a fanúšikom servíruje jeden hit za druhým. Po mega úspechu so skladbami NAKA, či SRDCE MOJE, prichádzajú s pesničkou...

Koncerty

Super správa pre hudobných fanúšikov! Obľúbený festival TOPFEST otvorí svoje brány prvý júlový víkend a 2.- 3. júla ponúkne dva dni plné hudby! Jeden z našich...

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...