Koncerty

Držitel francouzských Grammy DJ Kungs poprvé v Praze

Francouzský DJ a producent Kungs (vlastním jménem Valentin Brunel) se představí poprvé v České republice. Fanoušci jeho elektronicko-taneční hudby se mohou těšit na jeho show v pražském Fóru Karlín 29. března. Dvacetiletý držitel francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album roku, DJ Kungs, zahraje například své notoricky známé songy This Girl, Don´t You Know, I Feeel So Bad. Spolu s ním vystoupí také nizozemští DJs Dante Klein a LVNDSCAPE, české DJky – DJ Lady A a DJ Rita. Vstupenky již nyní v síti Ticketstream. 

DJ Kungs pobláznil celý svět na jaře roku 2016 songem This Girl, na kterém se podílelo australské funkové seskupení Cookin´on 3 Burners. S ním pak rychle obsadil přední příčky světových hitparád. Další producentský počin v podobě úspěšného songu Don´t You Know, kde mu s vokály pomohl Brit Jamie N Commons, Kungse katapultoval mezi definitivně ostře sledované nováčky na DJské a producentské scéně. V listopadu 2016 vydal své debutové album LAYERS v čele se songem I Feeel So Bad.

Vítězství ve francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album roku a jeho mistrovské producentské počiny mu zajistily vystupování po boku takových hvězd elektronické hudby, jakými jsou například David Guetta nebo The Chainsmokers. Tento dvacetiletý mladíček, sázející ve své tvorbě na melodický sound, houpavý taneční beat a vokály, si odbyde českou premiéru už v březnu v pražském Fóru Karlín.

Po jeho bohu vystoupí ve Fóru Karlín také nizozemský DJ/producent Dante Klein, který vstoupil do podvědomí fanoušků elektronické hudby především díky songu Let Me Hold You (Turn Me On). Jako další zahraniční DJ a producent vystoupí LVNDSCAPE a Českou republiku zastoupí dvě DJky – DJ Lady A a DJ RITA. Vstupenky již nyní k dostání v síti Ticketstream.

To Top