Koncerty

Dve slovenské legendy v jednom týždni. Najlepšie podujatia tohto týždňa

Pavol Hammel s Prúdmi, Vianočné turné Petra Nagya, komédia so Zuzanou Kronerovou a niečo pre milovníkov vážnej hudby. Vybrali sme tie najlepšie podujatia na tento týždeň.

  1. Pavol Hammel a Prúdy- The best of 2018

Pavol Hammel a skupina Prúdy vyrážajú na The Best of Tour 2018. Turné bude oslavou 50. výročia od vydania zásadného albumu skupiny Prúdy- Zvoňte zvonky, a zároveň 70. narodenín speváka, skladateľa, hudobníka i maliara Pavla Hammela.

„Spevák a skladateľ Pavol Hammel spolu so skupinou Prúdy venujú turné pamiatke na svojich zosnulých kolegov Mariána Vargu a Fedora Freša,“ hovorí Stanislava Šebeňová, marketingová manžérka spoločnosti Ticketportal. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Pavol_Hammel_a_Prudy_The_best_of_2018

  1. HEREČKY (miluj blížneho svojho)

Komédia podľa skutočnej udalosti. Napísané pre skvelú herečku a komičku Zuzanu Kronerovú, ktorá prvýkrát hosťuje v GUnaGU! Osobné životy, partnerské nezhody, sklamané lásky, ale aj rozčarovanie zo súčasnej slovenskej politiky sa mieša s komediálnymi výstupmi a kabaretnými piesňami do tragikomického kokteilu humoru, trápnosti, ale aj oslobodzujúceho smiechu.

„Predstavenie trvá 90 minút bez prestávky. Tešiť sa môžete na herecké esá, a teda Zuzanu Kronerovú, Gabiku Dzuríkovú, Darinu Abrahámovú a Viktora Horjána,“ približuje Stanislava Šebeňová.

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/HERECKY_miluj_blizneho_svojho

  1. Jozef Holly and Band- Fantasy Tour

Jozef Hollý je šarmantný, fenomenálny slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, showman a spevák s podmanivým hlasom. Piano Show Jozefa Hollého, to nie je len hudba, klavír a interpret. Je to dokonale namixovaná súhra faktorov ako talent, charizma a prirodzená komunikácia s publikom.

„Hudba Jozefa Hollého je nadčasová, je internacionálna, je strhujúca.
Svojim špecifickým spôsobom spája rôzne hudobné žánre od klasiky, cez filmovú hudbu, pop, až po jazz,“ opisuje Stanislava Šebeňová. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/JOZEF_HOLLY_BAND_Fantasy_Tour

  1. Smejko a Tanculienka- Hip, hip, hurá!

Úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ!, kde sa deti konečne dozvedia, ako sa Smejko a Tanculienka spoznali, skamarátili a možno prezradia aj oveľa viac. A to v nových pesničkách a rozprávkach.

„Deti ich milujú. Na záver nebude chýbať autogramiáda na nové DVD Hip hip hurá! a obľúbené spoločné fotenie,“ prezrádza Stanislava Šebeňová. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Smejko_a_Tanculienka_Hip_hip_hura

  1. Peter Nagy– Vianočné PIANKO tour

Legendárny spevák a skladateľ zahrá a zaspieva nestarnúce hity aj poetické balady v jedinečných intímnych aranžmánoch. Sprevádzať ho bude klavirista Pavol Bartovic a sláčikové kvarteto.

„Po minuloročných šestnástich vypredaných koncertoch naplánoval Peter Nagy Vianočné PIANKO tour, kde zahrá v deviatich slovenských mestách,“ dodáva Stanislava Šebeňová. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Peter_Nagy_Vianocne_PIANKO_tour

To Top