Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Dve slovenské legendy v jednom týždni. Najlepšie podujatia tohto týždňa

Pavol Hammel s Prúdmi, Vianočné turné Petra Nagya, komédia so Zuzanou Kronerovou a niečo pre milovníkov vážnej hudby. Vybrali sme tie najlepšie podujatia na tento týždeň.

  1. Pavol Hammel a Prúdy- The best of 2018

Pavol Hammel a skupina Prúdy vyrážajú na The Best of Tour 2018. Turné bude oslavou 50. výročia od vydania zásadného albumu skupiny Prúdy- Zvoňte zvonky, a zároveň 70. narodenín speváka, skladateľa, hudobníka i maliara Pavla Hammela.

„Spevák a skladateľ Pavol Hammel spolu so skupinou Prúdy venujú turné pamiatke na svojich zosnulých kolegov Mariána Vargu a Fedora Freša,“ hovorí Stanislava Šebeňová, marketingová manžérka spoločnosti Ticketportal. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Pavol_Hammel_a_Prudy_The_best_of_2018

Reklama
  1. HEREČKY (miluj blížneho svojho)
Nový album legendárnych The BUTTONS pokrstí 22. júna v Ateliéri Babylon český rocker Petr Janda!

Komédia podľa skutočnej udalosti. Napísané pre skvelú herečku a komičku Zuzanu Kronerovú, ktorá prvýkrát hosťuje v GUnaGU! Osobné životy, partnerské nezhody, sklamané lásky, ale aj rozčarovanie zo súčasnej slovenskej politiky sa mieša s komediálnymi výstupmi a kabaretnými piesňami do tragikomického kokteilu humoru, trápnosti, ale aj oslobodzujúceho smiechu.

„Predstavenie trvá 90 minút bez prestávky. Tešiť sa môžete na herecké esá, a teda Zuzanu Kronerovú, Gabiku Dzuríkovú, Darinu Abrahámovú a Viktora Horjána,“ približuje Stanislava Šebeňová.

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/HERECKY_miluj_blizneho_svojho

  1. Jozef Holly and Band- Fantasy Tour

Jozef Hollý je šarmantný, fenomenálny slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, showman a spevák s podmanivým hlasom. Piano Show Jozefa Hollého, to nie je len hudba, klavír a interpret. Je to dokonale namixovaná súhra faktorov ako talent, charizma a prirodzená komunikácia s publikom.

Pavol Hammel & Prúdy 1966-1975 vychádza v reedícii takmer po 40 rokoch

„Hudba Jozefa Hollého je nadčasová, je internacionálna, je strhujúca.
Svojim špecifickým spôsobom spája rôzne hudobné žánre od klasiky, cez filmovú hudbu, pop, až po jazz,“ opisuje Stanislava Šebeňová. 

Reklama

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/JOZEF_HOLLY_BAND_Fantasy_Tour

  1. Smejko a Tanculienka- Hip, hip, hurá!

Úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ!, kde sa deti konečne dozvedia, ako sa Smejko a Tanculienka spoznali, skamarátili a možno prezradia aj oveľa viac. A to v nových pesničkách a rozprávkach.

„Deti ich milujú. Na záver nebude chýbať autogramiáda na nové DVD Hip hip hurá! a obľúbené spoločné fotenie,“ prezrádza Stanislava Šebeňová. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Smejko_a_Tanculienka_Hip_hip_hura

Reklama
  1. Peter Nagy– Vianočné PIANKO tour
Adam Ďurica sa chystá na turné a sľubuje program, aký ste ešte nevideli!

Legendárny spevák a skladateľ zahrá a zaspieva nestarnúce hity aj poetické balady v jedinečných intímnych aranžmánoch. Sprevádzať ho bude klavirista Pavol Bartovic a sláčikové kvarteto.

„Po minuloročných šestnástich vypredaných koncertoch naplánoval Peter Nagy Vianočné PIANKO tour, kde zahrá v deviatich slovenských mestách,“ dodáva Stanislava Šebeňová. 

Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Peter_Nagy_Vianocne_PIANKO_tour

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Pred pár rokmi sa jeho video na internete stalo virálnym. Reč je o hudobníkovi, ktorá sa volá Bob Wood a keď ako 80-ročný v...

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Štefan Štec a Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity  Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi...