Koncerty

EAR-GASMIC prinesie Sean Tyasa vo veľmi špeciálnom vystúpení v Bratislave

15. novembra zakončíme desiaty oslavný rok párty EAR-GASMIC, na ktorej ako headliner v bratislavskom klube WAX vystúpi jeden z popredných členov labelu VII – američan SEAN TYAS.


Na Slovensku sa predstaví v skutočne veľmi ojedinelom 4 hodinovom producer sete, aký v Európe doposiaľ nikdy neodohral a túto premiéru budete môcť zažiť práve u nás. Očakávajte tak 4 hodiny energických skladieb a remixov výhradne z produkcie Sean Tyasa. 

Tento rodák z New Yorku, aktuálne žijúci vo Švajčiarsku, prináša na tanečné parkety mix melodickej harmónie a energie súčasne, ktorý je zaručene efektívny tak ako na nohách tak aj na srdci. Už v roku 1999 sa začal učiť mixovať hudbu, i keď zo začiatku len zo zábavy. O pár rokov neskôr si napokon vytvoril vlastné štúdio a začal sa venovať produkovaniu hudby. Ako 26 ročný sa dostal k remixovaniu skladieb od takých umelcov ako sú Christina Aguilera, Pink, Moby, Daniel Bedingfield, Christina Milian a PPK. Medzitým sa začal taktiež venovať profesionálne DJingu.

Najväčší rozruch okolo Seana vznikol po vydaní jeho prvého singlu nazvaného LIFT (podľa ktorého je pomenovaná aj terajšia edícia Ear-Gasmic „Lift Edition“). Ďalší veľký úspech zožal v súťaži Sander van Doorna – Punk’d Remix, v ktorej Sean Tyas ako víťaz porazil viac ako 250 ďalších remixerov. Nasledujúci rok a pol až doposiaľ si upevnil svoje miesto v žánri trance so svojou unikátnou produkciou a dychberúcimi remixami. V roku 2005 vyhlásil jeho kolega John Askew: „poznačte si moje slová… Tyas bude skutočne obrovský“ , hneď rok na to, v roku 2006 prehlásil o ňom samotný Armin van Buuren : „Sean Tyas je podľa mňa jeden z najhorúcejších producentov súčasnosti“. Medzi ďalšie Seanove remixy patria reworky od takých známych umelcov ako sú Tiësto, Armin van Buuren, Above & Beyond, Dash Berlin, Lange, Gareth Emery a pod.

Následne sa Seanovi svetové vystúpenia rozbehli závratným tempom. Už v roku 2008 hral vo viac než 30 krajinách na 5 kontinentoch. V roku 2016 vydal svoj debutový album Degeneration a v tom istom roku taktiež založil vlastný label nazvaný Degenerate Records. Po ďalších 3 rokoch následne založil spoločne s britským DJom Activa ďalší label pomenovaný Regenerate Records.

O kvalitný support sa v túto noc postará obľúbený ALAN WYSE z UK, ktorý u nás vystúpi po tretí krát a taktiež naši podobne obľúbení rezidentní DJi UNBEAT a KRISTY JAY.


Predpredaj vstupeniek na obidve akcie (vrátane cenovo zvýhodneného combo ticketu) beží v predajnej sieti Predpredaj.sk.

Po skončení akcie v klube WAX máme pre vás prichystanú hneď ďalšiu akciu v podobe oficiálnej (doobedňajšej) afterparty, ktorá sa bude 16. 11. konať v legendárnom klube Radosť. Bude sa tak jednať o úplne prvú oficiálnu EAR-GASMIC afterparty, ktorá zároveň prinesie zahraničného headlinera. Dovolili sme si pozvať špičkového producenta a DJa pôvodom z Írska, ktorým bude PAUL DENTON.

Jeho famózny set z uplynulého holandského Luminosity Beach Festivalu 2019 považujeme za jeden z najlepších, čo nás zároveň presvedčilo predstaviť vám jeho kvality práve na tejto špeciálnej afterparty. Paul Denton je jedným z najväčších talentov súčasnej scény a vďaka jeho fenomenálnej produkcii a exkluzívnym reworkom ho môžete vidieť vystupovať na tých najväčších eventoch ako Luminosity Beach Festival, Amsterdam Dance Event, Future Sound Of Egypt, Kearnage, Trance Sanctuary a pod. Jeho najobľúbenejšími štýlmi sú Uplifting, Tech & Psy Trance.

Podpory sa mu dostáva od mien ako Armin van Buuren, Aly & Fila, John O’Callaghan, John Askew a mnohých ďalších. Vystúpenie Paul Dentona ste mali možnosť taktiež zažiť nedávno v Bratislave a my silne veríme, že už tam sa vám jeho cit pre hudbu dostal pod kožu.


  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.