Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Elegantné slúchadlá SHP-5000H.

Luxusné stereo slúchadlá s circumaurálními ušnými vankúšikmi – 50mm driver, vysoká citlivosť – Zliatinový magnet – impedancia: 32 Ohm – citlivosť (SPL): 101 dB ± 3 dB @ 1 kHz – frekvenčný odozva: 10 Hz až 25 kHz – hmotnosť: 200 g / 7,5 oz – skladací, kompaktný dizajn pre ľahké skladovanie – 6,3 s mm (1/4 „) pozlátený stereo adaptér.

http://www.staggmusic.com/en/product_detail/shp-5000h.html

O firme Stagg

Reklama

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii.

Na Colors of Ostrava 2022 prídu aj The Killers, Martin Garrix a speváčka LP

Ponuka firmy Stagg je veľmi široká. Od klasických strunových nástrojov, gitár a basgitár, cez bicie nástroje a perkusie až po nástroje dychové, rôznu audiotechniku, gitarové a basgitarové aparatúry či efekty, káble, stojany, struny, ladičky, metronómy a obaly a mnoho ďalšieho rôznorodého príslušenstva.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Reklama

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.

One Day Jazz Festival odštartuje už čoskoro v Košiciach a Bratislave

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: