Koncerty

Elektro Hafla – prvá party zameraná na klubovú hudbu Blízkeho východu v Bratislave

Elektro Hafla - prvá party zameraná na klubovú hudbu Blízkeho východu v Bratislave

V Novej Cvernovke sa 31. mája uskutoční prvá party zameraná na klubovú hudbu blízkeho východu, orientu a tanečnej world-music. Priestory sa zmenia na oázu tolerancie, slobody a fantastických zákutí hudby, o ktorej má väčšina obyvateľov Slovenska hlboké predsudky.

Z Izraela k nám priletí DJ Ramzy al Spinoza, organizátor multikultúrnych mierových stretnutí pri hudbe v Jeruzaleme a Tel Avive, ktorého mohli ľudia vidieť už na minuloročnom festivale Pohoda. Ďalším headlinerom večera bude Tropikal Camel – Dj, ktorý mieša perkusívnu elektronickú hudbu s psychedelickými prvkami a zvukom dotýkajúcim sa rovnako hudobného dedičstva, ako afrofuturizmu a novej bassovej hudby siahajúcej od severnej Afriky až po Blízky východ.

Lokálnu scénu bude v rámci warmupu reprezentovať DJ Mooshak – najväčší odborník na world-music na Slovensku, známy aj ako Potkan z relácie Hudba Sveta_FM. O afterparty sa postará DJ Džbán, ktorý je povestný tým, že hrá až kým sa nerozbije. 

Nová Cvernovka je ideálny priestor na orientálnu party Elektro Hafla. Scénografia a dekorácie na podujatí budú pripomínať atmosféru Blízkeho východu. V spolupráci s čajovňou zaplníme priestor dymom z vodnými fajkami, vôňou korenistých čajov a možno sa k nám pridajú aj brušné tanečnice. 

Bude to veľmi príjemný večer a nezabudnuteľná noc, ktorú určite nesmiete zmeškať.

To Top