Hľadáte niečo konkrétne?

Kapely

Ember’s Bridge vydávají druhý singl – i příznivci tvrdší hudby si nyní přijdou na své!

Mladá Rakovnická kapela Ember’s Bridge vydává druhou skladbu z EP Broken Limits. Od 1. Zaří vydávají kluci postupně každý měsíc jednu písničku.

10606219_641020039330246_3144052842989389021_n

 

První z nich s názvem Balance sklidila nemálo příznivých ohlasů a mimo jiné kapela díky ní postoupila do dalšího kola ankety MATTONI Hvězda internetu 2014 mezi 100 nejlepších interpretů a nyní ji čeká divácké hlasování.

Reklama

Druhá skladba nese název My Infliction a pánové se v ní nebáli přitvrdit, písnička si ale pořád zachovává svoji líbivost hlavně co se vokálního projevu týká. I tentokrát má produkci na svědomí Jimi Cimbala a song byl nahrán v jeho studiích společnosti Randal Group Production. Obě dvě hitovky můžete stahovat zadarmo po zadání emailu na webu kapely.

IMT Smile rozbehli koncertnú sezónu a predstavujú letný singel PEACEFUL VILLAGE

Již nyní se můžete přidávat na událost na Facebooku k vydání třetího singlu kde kluci mimo jiné rozdávají trička. Již jsou známi 4 výherci z předchozích událostí, další 4 zbývají a můžeš jím být právě ty ! Nezapomínejte také sledovat Facebook kapely kde pro ni budete moct hlasovat do ankety Hvězda Internetu.

 
Reklama

Web: www.embersbridge.com

Redakciu informoval za kapelu Ember’s Bridge – Dan Hudček.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: