Novinky zo sveta hudby

Emily & Justice predstavujú na Valentína najromantickejší videoklip, nakrúcal sa dva roky!

Spevácke duo Emily & Justice si na Valentína pre fanúšikov pripravilo romantickú lahôdku! Klip na ich úspešnú skladbu „Práve v tejto chvíli“ sa nakrúcal takmer dva roky. V klipe okrem speváčky Emily a amerického černošského hudobníka Justica účinkuje päť párov a režisér použil aj zábery svadobných videí. Z piesne „Práve v tejto chvíli“ sa stala neoficiálna svadobná hymna, jej lyric klip má na youtube takmer štvrť milióna videní!


Krásna speváčka Emily a jej americký kolega Justice majú na konte už viacero megaúspechov. Ich skladba „Borovička“ už má takmer 6 miliónov videní a je jednou z nahranejších skladieb na slovenských zábavách, svadbách a kluboch. Hitom sa stala aj v Českej republike, kde ju denne hrajú na želanie v rádiách. Nezaostáva ani pieseň „Milý môj“, v klipe ktorej účinkoval Ibrahim Maiga. Na Valentína prichádza dvojica s najromantickejším klipom roka!

„Klip na skladbu „Práve v tejto chvíli“ sa nakrúcal super. Bol to asi náš najrýchlejší klip, čo sa týka našich záberov – Justica a mňa. Ale ostatné “svadobné” zábery zbieral režisér takmer dva roky,“ vraví sympatická Emily.

Zo skladby „Práve v tejto chvíli“ sa stihla stať neoficiálna svadobná hymna. Páry ju používajú v svadobných videách a Emily a Justice ju chodia hrať naživo na svadby. Hudbu napísal Braňo Jančich, text majú na konte Miro Jurika, Marián Brezáni a David Hi-Def. Romantický klip si zobral na starosť režisér Lukáš Tobola.

„Zábery do klipu som zbieral dva roky, bolo to veľmi náročné – časovo aj finančne. V klipe účinkuje päť párov. Emily na záver klipu pôsobí s Justicom ako pár, ale v skutočnom živote pár netvoria, vysvetľuje režisér Lukáš Tobola.


Emily a Justice začali spolupracovať v roku 2014, keď ich zoznámil producent projektu Braňo Jančich.

„Najskôr som premýšľala nad sólo albumom, ale som rada, že ma Braňo prehovoril a dnes si to už inak ako s Justicom na pódiu neviem predstaviť. V tomto roku plánujeme vydať nový album a čo najviac vystupovať a zabávať ľudí. Chceme natočiť ešte tri štyri videoklipy, uvidíme koľko sa nám podarí,“ dodáva Emily.

Duo Emily & Justice tvoria Emily, vlastným menom Denisa Petríková, ktorá pochádza a žije v Poprade. Justice je pôvodom Američan, ktorý už 5 roky žije a pôsobí v Prahe. Emily poznali fanúšikovia aj ako sólovú speváčku, ktorej zatiaľ prvý a jediný album vyšiel v roku 2004. V roku 2005 Emily ocenili ako objav roku 2004. Medzi jej známe skladby patria „Poďme spolu lietať 2004“ – coververzia skladby „Mopedová“ Oľgy Záblackej & Vaša Patejdla z filmu Fontána pre Zuzanu 1, „Lásku vyznávam“, „Nemusíš sa báť“, či „Dam du bi dam“. V roku 2016 vydali Emily & Justice svoj prvý spoločný album, na ktorom sú skladby ako „Cítim vôňu lesa“ („Borovička“), „V hlave ťa mám“, „Len s tebou“, „Práve v tejto chvíli“. V roku 2018 pripravujú vydanie svojho druhého spoločného albumu.

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.